За/Из/По-губени във WoW (общи приказки и истории)

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Thu Apr 09, 2009 12:08 pm

Да са похваля - снощи го гътнахме илидан за 1 час. Е малко се поозорихме на съвета на илидарите, но след 10 минути битка ни обясниха да сме и интеръптвали aoe хийла на кучката и след това потръгнаха нещата.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Thu Apr 09, 2009 12:11 pm

Поздравления за Илидан:))

Дима, шадоу прийстът получава много прекрасно АоЕ на 77 левъл (май 77 беше).
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

Svetlio
Sorcerer
Posts: 472
Joined: Wed Aug 02, 2006 10:57 am

Post by Svetlio » Thu Apr 09, 2009 12:44 pm

Elayne wrote:Тишооо, да не забравиш като намериш малко време за един рън на Стратхолм, че искам ачийвмънт с шамана, а и Сливовицата, ако желае да джойнне, че аз със 70-тка меле виждам леко зор с наплива мобове, колкото и да се старая да ги пулвам.

Абе, тоя прийст едно АоЕ няма, освен Holy Nova... :oops:.
Е как да няма :shock: ДоТ, ДоТ, ДоТ, ДоТ :lol: :lol: Ако си достатъчно чевръста можеш да надотиш половината Аутленд и докато събираш луута на първите, последните вече ще са се гътнали :lol:

Не съм забравил за Страт, ама вчера ме обичаха мечоците :oops: В тунела :oops: За който не вярва:
http://www.wowhead.com/?achievement=944
Дори ми останаха пера след като станах Екзалтед, мога да си направя пухено юрганче от тях, шивачите дали могат да ушият такова?

Гледах тия, Уинтерсаберите, дето са един елф и един тигър цялата фракция :shock: АКо тигърът дето го даваха на Екзалтед беше поне една идея по-приличащ на кодо, може би щях да се амбицирам да им ставам приятел, ама сегашната бяла грозотия не я ща в обора си :lol: :lol:

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Thu Apr 09, 2009 1:04 pm

О, Dot-вам сериозно, определено. Сега тъкмо капнах един талант, който ме изпълва отвсякъде ^^. :mrgreen:

Ма си трябва приличен гиър. В момента е много зле положението. Не пада нищо читаво. :roll:
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Thu Apr 09, 2009 1:36 pm

ама че каръщина, PrivateRaio :shock:

а снощи бе странна вечер... влизам аз в гейма - 30 мин. преди рейда, настроена за един кратък хероик рейд с Таис... поправям я, зареждам с фласки, занулявам видео-детайлите, за да не ми създават допълнителен лаг, отправям се към Драгънблайт да поизфармя малко месо за куукинг дейлито и прилежно я оставям при Мийтинг стоун-а за Обсидиан санктума...

в това време в гилд-чата офицерите се извиниха, че рейда ще закъснее с 30 мин. заради играчи, коитно са казали, че тогава ще се появят... не ми стана приятно, но офф-нах Таис и през това време оправих АН-то на блъд-елфката ми на Шатъред холс... 5 мин. преди 21 часа минавам с друида на Зенедар, че да й направя куукинг дейли куеста преди рейда и що да видя - ново съобщение от офицерите, че рейда се отменя, щото няма хилъри, а ще се прави алт-хероик рейд за Накс... съответно получавам инвайт за друида да хийлва в хероик рейд... :?

можете да си представите - изпаднах паника... но нямаше начин... разбира се офицерите ме зауспокояваха на уиспъри, че не се съмняват в мен, че ще се справя... :? само дето аз се съмнявах... докато не видях Гилд мастъра да се джойнва с прийста си, а той е добре облечен и хийлва като за 5 хилъра, та това ме поуспокои...

събрахме 5 рендъм играча, ядосвахме се с Ланис, че ни Браги, ни Тишо са на линия да ги вземем с нас и започнахме с плага-крилото... а аз бях още по-шокирана да видя, че в хероик рейд е в пъти по-лесно да се хийлва, отколкото в Накс 10... :shock: :shock: нещо повече - за цялото крило бях трета по хийлинг само с 1% под друид от гилдията ни, дето игра с мейна си и съответно е добре облечен...
разбира се, на боса със спорите бях тотална импровизация - за него трябва специално да прочета, за да видя какво от аддоните да следя за периода, в който може да се хийлва, че е драматично....

проблема ми дойде, когато стигнахме Пачверк... тогава си каза думата екипировката... на първия ни уайп там буквално се уплаших, че не мога да се справя... Пач бе на 52%, когато аз останах без мана и то - след използван инервейт... мана поушънката пълни само до 4к. мана, която отива за 4 каста без да броя ХоТ-овете... подразних се и от това, че точно тогава забелязах как другия друид дето бе с мейна си, просто не си вършеше работата, която му бе възложена от рейд-лидера - да държи хотове и той на мейн танка... е, ни един негов хот не видях и много се ядосах, че си позволява да слаква баш в алт-рейд-където дпс-то е наполовина на мейн-рейда ни :evil:
започнаха нови опити и размествания на хилърите по танковете, докато в един момент Пач падна... честно казано битката ми се видя безкрайна и кошмарна :( в един момент танка е на пълен живот, в следващия - 20к. надолу... не можеш никакъв мана мениджмънт да направиш, а той е задължителен, защото ако каствам нон-стоп оставам без мана... абеее, много тежка битка за необлечен хилър и необлечени дпс-та...

аз дори се подепресирах и замрънках на един от офицерите ни, че хич не съм за хероик с тази екипировка и само веднъж влизане в Накс на нормал мод... снощи изцяло бъфната, с голямата фласка за +125 спел пауър и в дървесна форма едва стигах +1931 хийлинг :cry: :cry:
на битката с Пач прийстовете дръпнаха с хийлинга... та останах 4-та, но пак на 1% процент разлика от мейн-друида... може и да не е слаквал, момчето, а толкова да си е можел, въпреки екипировката, защото си спомням, че в Сънуел се бе показал като доста слаб друид...

Ланис вече каза как успяхме да уайпнем на Глоуб.. ама там играчите все едно за пръв път виждаха битката и ръсеха отрова където сварят :evil:

на Тадди проблеми с хийлването нямах никакви, НО там дпс-то си каза думата :( Джурай (един от офицерите ни) ми уиспърна, че обичайно с мейн-рейда дпс-то, което правим е около 7-8к, докато снощния рейд не стигал и 4к дпс (на Тадди дпс-то нали се бъфка от поляризацията)... та така - не успяхме да го убием и остана за рейда-продължение... най-добрия опит на него ни бе 3% преди да се енрейнджне :( жалко, че не падна ...

за съжаление аз пък нямах грам късмет със заровете... над 26 не можех да докарам постижение :( взех само едно наметало, щото само 2-ма го поискахме, та аут-ролнах един от прийстовете, че той не можа и 20 да хвърли... :lol:

да видим днес какво ще имаме - надявам се да е мейн-рейд, че да си почина :roll:

* * * * *

Muad_Dib, в новия експанжън куестите са в пъти по-добри... имаш усещането как тези от Близард, искрено са се забавлявали, докато са го правили :D както и няма тази драстична разлика в смяната на екипировката още в първата земя, както имаше с Бърнинг крусейда... както казах - с Таис си левълнах на файър без проблеми и без да сменя Т6 айтъм до 80 лвл... едва на 79 лвл смених един от пръстените си... а основно смяната на екипировката започнах едва в Накс...
Lannis wrote:Дима, шадоу прийстът получава много прекрасно АоЕ на 77 левъл (май 77 беше).
на 76 лвл го взех с блъд-елфката :D

Тишееее, тази титла много опасно звучи нещо - пази си гърба в тунела... :lol:
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Thu Apr 09, 2009 2:01 pm

Аз на Тади се изненадах, че Ео, при бъфа от поляризацията, си стоеше на стандартно дпс. Моето скочи близо два пъти в сравнение с Пачверк - към 4,5 (с леки вариации в отделните опити). Но пък вчера братлето на Ео подлуди целия рейд и направо трябваше да го изритат изначално - та подозирам, че и Ео се е заразил донякъде и му беше отпуснал края.

Танчето, за Пач не се шашкай. Хийлърите там така или иначе действително кастват нон стоп. Но и в самото начало имахме сходни проблеми, защото hateful strike си убива и туй то - затова там Хао оф-танква, че доджва голям процент от ударите. Иначе няма спасение. Една малка грешка на хийлър на оф-танка дори и в редовия рейд, води до смърт и на оф-танка, и на цялото меле. А маната се топи - аз се оправям заради rapture - много демижд = много ефективен хийл = повече мана за мен. След 3.1. няма да е така.

Тади си е приятен за хийлване - има масов демидж, но се лекува. Аз, в началото минавах на смайтове, дот и МБ на почти всеки кулдаун. То и Райо обясняваше май, че техни хийлъри са минавали дпс. Просто иска много дпс и не прощава на недооблечена народ, особено ако някой умре. А онова лекенце Талок умираше на всеки опит... Боже, наистина трябваше да го изритат - поне да не убива и останалите.

ЗА довечера - не вярвам да правим мейн - рейд - 20 души записани, а и още вчера офицерският състав каза, че вероятно ще почакаме с мейн-рейдовете, щото народът се разбягал по великденски празници. Направо казаха в края на рейда на пъг-натите, че днес ще се стартира към 8 гейм тайм.
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Thu Apr 09, 2009 2:58 pm

о, да, Талок му бях дала само още един шанс за провал и щях да искам да го кикнат директно в рейд-чата... на моменти просто саботираше рейда и бях побесняла :evil: има късмет, че спряха рейда снощи...

е, прийстовете сте добре на Тадди... аз за да правя дмж, трябва да излезна от дървесна форма, което пак и мана ми струва, че и хийлинга ми намалява... :roll: то и без това го правя, за да се преобразя на спринтираща котка, за да скоча на платформата на боса.. :lol:

аз на Пач първо бях на мейн-танка, а след няколко уайпа ме туриха на офф-танка, то баш тогава и умря, та имахме късмет някакъв... :D

ох, хич не ми се участва в тежък рейд довечера, щото доста съм понастинала и така съм се схванала - не мога да си завъртя главата надясно от болки... от Топлофикация са виновни, че ни спряха парното :evil: ама не мога да отсвиря, че пустите хилъри са все кът... :?
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Thu Apr 09, 2009 3:59 pm

What is common between noobs and rogues?
Spoiler: show
They all pick locks
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Thu Apr 09, 2009 4:12 pm

хехе, Боже, какво ли не измислят :lol:

Ланиииииииииис, има 24 записани за рейд за довечера!!! има шанс за нормален рейд!!! :D
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Thu Apr 09, 2009 4:15 pm

Дааа... има и хийлъри. Готя няма да е наличен, но подозирам, че ще накарат Конт да вземе щита и да не се подмотава :)
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
B. Delvig
Sorcerer
Posts: 354
Joined: Tue May 18, 2004 6:58 pm

Post by B. Delvig » Thu Apr 09, 2009 4:43 pm

Хубаво място е фьорда. Пристигнах..убих нещо. Дадоха ми 1 хенд парче от стара корабна дъска увито с ремъци от тюленска кожа (за да не му падне дръжката). Парчето има по-добри статс от 2 хенд " Лампата"... :neutral:
Та мисълта ми е..правят ли ви се хероици отвечер? Цитадели едно-друго? Или ЗА / Каразан..аз не съм придирчив. Ако не сте заети де..
Хеликоптерите са душите на взривени танкове...

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Thu Apr 09, 2009 4:49 pm

Ааааааз! :) Др седмица ще имам експанжън :).
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20298
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Apr 09, 2009 4:55 pm

Мда предметите от новите земи са си яки статсове. Иначе дъска с пирон :mrgreen:
:ninja:

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Thu Apr 09, 2009 4:55 pm

Таис - имате ли при вас къде да сместите една коза ДК 80-ти левъл. Че е за ожалване горката - седи самотна на един сървър от половин година и си мисля за трансфери. Лошото е че е цялата куестово синичка.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Thu Apr 09, 2009 4:56 pm

Тая вечер ще рейдваме с Таня, но тези дни може да направим един пробег на Каразан:) В ЗА ми се ходи заради надеждата да падне енчант-рецепта, а и си е забавно

Драгън, в гилдията ни (ако това имаш предвид) взимат хора с ранк guild friend. Понякога се включват в рейдове, ако няма хора, но на това не може да се разчита. Но пък е лесно за намиране на партита за хероици или за алт-runs. Покрай Улдуар тази алт-мероприятия ще понамалеят, но пак се събират хора.

Ако имаш предвид принципно бг-дружината - винаги има място:)
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests