Случи ми се нещо интересно...

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Sun Nov 18, 2007 12:14 pm

:lol: :lol: :lol:
Яко! А колегата ти мина ли изпита?
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Sun Nov 18, 2007 2:44 pm

Amelia wrote::lol: :lol: :lol:
Яко! А колегата ти мина ли изпита?
Ми точно този изпит го мина, ама го приеха само платено и се отказа...
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Sun Nov 18, 2007 10:13 pm

Днес установих за пореден път, че най-добрият ми приятел има повече късмет от мен. Като един по-пошъл от него човек започнах да викам : "Денем си мъж, нощем си Валерия!". За което съжалявам.

:lol:

User avatar
Skywalker
Warmage
Posts: 1123
Joined: Tue Jan 20, 2004 10:42 am
Location: Sofia

Post by Skywalker » Mon Nov 19, 2007 12:19 am

Валерия е ясен!!

Възмутен съм днеска едно куче ми припика гумата на колата!

Xellos
Moderator
Posts: 20319
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Nov 19, 2007 12:55 am

Мдааа е днеска прекарах деня МНОГО ЯКО. Тва щото вчера вечерта предишния хард ме предаде най-мизерно умирайки си от едното нищо. Са благодарение на пълен и абсолютен инат и прекарани няколко часа в лутане из нета в Лили, както и ровичкане из нас по дискове кабеляци и биоса за драйвер за харда. Дълга и широка просто. Тва защото за разните кретени продаващи хардуер, съпорт е мръсна дума и качват къръпнати архиви на фирмените си сайтове в които и без тва се луташ. Навсякаде гъзовете обясняват как да го нагласиш През XP. Гугъла пък вади милион линка с кретени по форуми които имат конфигурации в подписите си или теми "имам проблем с харда". Шитня. Пък голям баракуда sata на старо дъно не е яко. А диска на асуса вървящ с дъното не се чете поради факта, че тарикатите са използвали някаква невероятно евтина медийка на която трябва да има праилния драйвер. От друга стана в Лили няма флопи без което не става работата ма поне насвалях от нета и хоп на цд. Как да е, айде обратно изрових системна дискетка с досец и mscdex-а. Ей бех забраил вече как се пише там. От нея заредих система и от цд-то дет записах в лили и с 3-4 експеримента пробвах поред копирайки на 2рата ми от наличните всички дискети разни драйвери. Та разгеле наааай-сетне успях да накарам инсталацията на XP чрез прословутия F6 да хареса 3rd party драйвер за SATA и да реши да се инсталне на новия хард. На стария макстор са ще му причиня нещо ужасно с чук, така и така заминаха 80 гига нещица поне да снема стреса.

Но пък са бачка де, даже работи ;) Ма ебати преинсталирането на сичкото и чуденето са кво точно се е загубило :roll:
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Nov 19, 2007 6:06 am

Еми бате това да ти тръгне хардът е просто баси ужасът. Не се притеснявай, сигурно е веднъж в живота.

Xellos
Moderator
Posts: 20319
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Nov 19, 2007 9:39 am

Бе сменил съм 5-6 от 386цата насам ма новия да тръгне с толко зор до са не бех виждал. Ма и аз докато работеха и двата не си направих труда да проуча въпроса :roll:
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Nov 19, 2007 10:40 am

поне купи ли си сосен с 200-300 ГБ място?

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Mon Nov 19, 2007 11:17 am

Muad_Dib wrote:поне купи ли си сосен с 200-300 ГБ място?
И аз искам такъв. Като си купя ном комп под 300 ГБ няма да взема. :wink:

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Mon Nov 19, 2007 3:43 pm

Уй, я да ползваме новата темичка на Амелиа. :lol: За сега, е да се похваля. И дано да не се налага никога да се оплаквам де.
Та така, в петък шефката ми много любезно ми припомнич, че ми остават 10 дена ваканция. И се поинтересува дали ще си ги искам вече. При което аз, със супер-невинно изражение изблеях: Мдаа, мислех да навестя баба ми за Коледа! И се оказах с 8 дена отпуск за Коледа и 2 дена, за лично ползване. :mrgreen:
Та все някой ще си остане из София за Коледа, надявам се!! :roll:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Mon Nov 19, 2007 5:00 pm

Май повечето ще сме си тука. Добре си ни дошла на гости един вид. :bigtongue:

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Nov 19, 2007 5:50 pm

Ние с Валя сме на Пампорово само двамата :lol: :lol: :lol:

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Mon Nov 19, 2007 5:59 pm

Ако Валя посмее да ми изневри с теб, на връх Коледа, филмите ще й/му ги донесе разхайтената съпруга на най-малкото джудже!! :twisted: С ритник в задника!! :plez: А за теб ще донесе една тупалка, за да си поддържаш чисти килимите! :mrgreen:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Mon Nov 19, 2007 6:04 pm

:!: :!: :!: :!:
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Nov 19, 2007 7:34 pm

BaYa wrote:Ако Валя посмее да ми изневри с теб, на връх Коледа, филмите ще й/му ги донесе разхайтената съпруга на най-малкото джудже!! :twisted: С ритник в задника!! :plez: А за теб ще донесе една тупалка, за да си поддържаш чисти килимите! :mrgreen:
Нахранил съм те добре в една друга тема, където ми се мяташ, та тук ще се въздържа да не се преситиш на хубавата ми храна. :lol: :lol: :lol:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest