Официалният Supernatural топик

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
Xellos
Moderator
Posts: 20304
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Apr 18, 2009 12:57 pm

Хаха, мдам женското начало мамата си трака ;)
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Apr 19, 2009 9:32 am

Изгледах първия сезон. Финалът не беше нещо особено, за клифхенгъра Валери ме беше спойлнал, а за развитието в първи епизод след това - Дъфъра в малоумната си статия в Gameplay. Установявам, че за момента основната сюжетна линия ми е скучна и по ме кефят самостоятелните епизоди, но очаквам това да се промени. Така или иначе официално съм зарибен :)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
uriel_blanchard
Commoner
Posts: 32
Joined: Fri Jan 30, 2009 7:29 pm

Post by uriel_blanchard » Sun Apr 19, 2009 10:00 pm

Аз гледам вече четвъртят сезон и историята си става още по-яка и най-важното че си се развива в отделните сезони на серияла и се надгражда. Определено е страхотен сериал. Макар и донякъде да е взаимстван от другият подобен "Полтъргайст- Наследството" който вървеше през 90-те.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Apr 21, 2009 9:41 am

Още три епизода от втори сезон. Клоунският беше доста тъп, но в следващия имаше Амбър Бенсън (Тара от Buffy) ^_^ И вкараха НАЙ-сетне Уидъновата концепция за сивотата.

Прочее, Children Shouldn't Play With Dead Things имаше ебаси якия и трогателен финал :)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Apr 26, 2009 3:02 pm

Meg: Well, I’ve lied... a lot. I’ve stolen. I’ve lusted. And the other day I met this man – a nice guy, you know? And we had a really good chat...sort of like this. Then I slit his throat and ripped his heart out through his chest. Does that make me a bad person?
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Maledictus
Warmage
Posts: 1190
Joined: Sat Feb 23, 2008 10:27 am
Location: In the middle of the Danse Macabre
Contact:

Post by Maledictus » Mon Apr 27, 2009 10:05 am

Рол, честит ти нов аватар ;)

Изгледах "новата" серия...... Ще ми се да беше малко.... "по-"....

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6939
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Mon Apr 27, 2009 10:25 am

Бе можеше и по-добре да е новата, но здраве да е.
Поне ни чакат доста сериозни три завършващи епизода :wink:
Spoiler: show
Плюс, ако се вярва на слуховете, драматична смърт, която ще ни разтърси и пр. Макар да не виждам каква смърт може да ни разтърси баш в тоя сериал :wink:
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Alanna
Arcanist
Posts: 959
Joined: Tue Jan 20, 2004 1:53 pm
Location: In the Middle

Post by Alanna » Wed Apr 29, 2009 5:20 pm

Охооо, феновете тук са се увеличили като бройка :)
Аз съм сериозно влюбена в сериала от пръв поглед. :heart: Хорърите по начало са ми на сърце, а тук поне половината епизоди не съм успявала да ги изгледам наведнъж, а с паузи за нормализиране на пулса. Дийн е разкошен! Сам е минал покрай разкошен, но пък подчертава разкошността на Дийн.

Сюжета вече съм го позабравила в първите 2 сезона, защото доста отдавна ги гледах, но каквито и минуси да е имало (смътно си спомням че имаше :)) по-нататък определено се вдига качеството. А началото на 4-ти сезон ме разкърти...
Spoiler: show
... особено появата на Кастиел и бандата на ангелите. Някак покрай всичките тъмни създания бях забравила, че би могло да има ангели. А и йерархията им... Сериозно ме изненадаха!
(\ /)
(X.x)
(> <)

Reality is an obstacte to halllucination.

User avatar
Maledictus
Warmage
Posts: 1190
Joined: Sat Feb 23, 2008 10:27 am
Location: In the middle of the Danse Macabre
Contact:

Post by Maledictus » Thu Apr 30, 2009 11:28 am

Spoiler: show
Мен особено ми харесва самия Касиел - докато явно повечето други ангели са само оръжия на по-висшестоящите от тях у него се заражда нещо лекобунтовно, което кефи като развитие на героя. Добре че Уриел си взе, че дебелакът ме дразнеше, някак не ми пасваше при все готиния глас)

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Apr 30, 2009 7:33 pm

Еееей, вчера гледах Tall Tales от втори сезон и съм се размазал от смях :mrgreen:

Curtis: They did tests on me then uh.. (drinks shot) they probed me
Dean: They probed you?
Curtis: Yeah, they probed me... again and again and again and... (drinks shot again) ...and again and again and again and then one more time.
Dean: Yikes
Curtis: That's not even the worst of it.
Dean: How can it get and worse, i mean, Some alien made you his bitch?
(long pause)
Curtis: They... they made me slow dance...


(Dean continues on telling his version of the story)
Sam: So you and this guy, Curtis, you were in the same house?
Frat Guy: Yeah.
Dean: You heard of what happened to him right?
Frat Guy: Yeah, he said it was aliens... but you know, whatever.
Sam: Look man, I know this all has to be so hard...
Frat Guy: Not so much.
Sam: But I want you to know...I'm here for you. (pause) You brave little soldier. I acknowledge your pain. Come here. (hugs him) Too precious for this world.
(cuts back to actual time)
Sam: I never said that!
Dean: You're always saying pansy stuff like that.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5773
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Thu Apr 30, 2009 10:01 pm

Относно настоящия сезон:
Spoiler: show
Съгласна за ангелите :) Кастиел ме кефи много с вечно разплакано-удивения си вид, наистина има нещо неземно в излъчването на този актьор и се радвам на добрия подбор за ролята :) Ана също е сходен тип лице, с тия големи влажни очи и деликатни черти, изобщо добрите ангели явно ги избират такива, докато лошите са негри или плешиви чичковци. Този сезон много ми харесва, не само заради основната история, но и с все така високото ниво на хумора и простотията, които май са запазена марка на този сериал.

Между другото, не знам дали ви прави впечатление, но в последните няколко епизода се разбиха от секс сцени. Чудя се дали е под влияние на някоя петиция от армията почитателки на братята :mrgreen:
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Maledictus
Warmage
Posts: 1190
Joined: Sat Feb 23, 2008 10:27 am
Location: In the middle of the Danse Macabre
Contact:

Post by Maledictus » Fri May 01, 2009 3:06 pm

Добре, 20та определено беше добра серия.

User avatar
Lazy
E'lir
Posts: 185
Joined: Sat Apr 24, 2004 10:27 am
Contact:

Post by Lazy » Sat May 02, 2009 12:31 pm

Maledictus wrote:Добре, 20та определено беше добра серия.
Spoiler: show
И аз доволен. По някое време ме беше яд, че Кастиел си е отишъл, но после всичко си дойде на мястото. Като се замисли човек - наистина Кастиел си е станал неотменна част от сериала. И актьорът - много силен и като Джери.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat May 02, 2009 6:43 pm

А аз изгледах епизода с Триша Хелфер и онзи с върколака от втори сезон. И двата бяха разкошни, особено на финала си. Вторият беше и добър отговор на доста по-шекеросаната концепция за върколака в Бъфивърса, почти сигурен съм - умишлен. И физиономията на Дийн в последните секунди...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6939
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Sun May 03, 2009 10:40 pm

Spoiler: show
Кастиел ще е regular в пети сезон както се оказа:) 20-ти беше доста добър. И краят на сезона се очертава интересен. Любопитно ми е дали теорията, че Сам ще бастиса Боби ще се сбъдне. Но при всички положения Боби е най-вероятния пожертван на този етап
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 1 guest