Малко Меджик :)

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Mar 15, 2004 12:39 pm

Rock-ът в момента го водят най-добрият дек в екстендед. Бтв, я ми поясни какво точно е лимитед, винаги съм се чудил. Знам, че малко се покрива с блок кънстръктед, ма не е съвсем същото. А иначе от екстендед няма по-добра игра, дори тайп 1 и 1.5 са ми по-бозави.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Mon Mar 15, 2004 1:19 pm

В екстендед в момента не може да се отсече този е най-добрия възможен дек, най-хубавото в екстендед в момента е, че е повечето декове са равностойни.

Лимитед - това са draft и sealed :) Sealed е когато ти дават 1 tournament pack и 2-3 booster-a и си правиш дек, a draft - когато сядате 8 човека на масата, всеки получава 3 бустъра, после отваря бустър, избира си карта, предава наляво, взима си карта и т.н След това се сменят посоките. Драфт-а има и разновидности

StarMonkey
Commoner
Posts: 49
Joined: Sun Mar 14, 2004 9:10 pm
Location: Near the Darksteel Citadel

Post by StarMonkey » Mon Mar 15, 2004 2:56 pm

Тъй ... да уточня - The Rock е черно/зелен дек с зелени тупанчета (аскетици, балоти) и черен контрол (главно дискард) ... опозицията ти я обясниха ... иначе тъндър - къде забрави rochester draft-a :twisted: *бел. rochester draft - същото като драфт, но за разлика от обикновения си показвате бустърите и картите, които избирате*
За тайп1 няма смисъл - просто е тъпо да ти е*ат майката на 1ви-2ри ход ... даже много тъпо. Иначе Скалата наистина е най-добрия дек за екстендед за момента, което определено не ми харесва (играя U/G Madness)... баси, дори тинкър-а не беше ЧАК толкоз силен (въпреки, че ако беше останал и в даркстийл екстендед, Колос на 2ри ход щеше да е нещо АДСКИ болезнено :twisted: )
~aSd power !

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Mon Mar 15, 2004 3:18 pm

Много навреме го баннаха Tinker-a :)

и аз си написах - драфта има разновидности - Rochester, а го има и нещото, наречено Team Rochester.
А за "Скалата" - и аз го мразя, сигурно защото и аз играя с U/G :)

StarMonkey
Commoner
Posts: 49
Joined: Sun Mar 14, 2004 9:10 pm
Location: Near the Darksteel Citadel

Post by StarMonkey » Mon Mar 15, 2004 5:50 pm

Бтв, някой да има информация в началото на април дали ще има team sealed ?
~aSd power !

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Mar 15, 2004 5:54 pm

У/Гъ-то на сапун :р Няма черно в него, просто не се класира ;) Освен това аз съм си фен и на Спиро монгъра и на Дийда, така че Рокът ми е тамън на сърце легнал, дето се вика ;) Бтв, Star Monkey, с тебе сигурно се познаваме, ако играеш... В магазина на Славейков ходиш ли?
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Skywalker
Warmage
Posts: 1123
Joined: Tue Jan 20, 2004 10:42 am
Location: Sofia

Post by Skywalker » Mon Mar 15, 2004 5:59 pm

Toi ilian vinagi pravi programata kam 10-15 4islo,tai 4e ne se bezpokoite,ima vreme!

Taka,za turnir4eta ide6e re4,nali!Ne mislia,4e moje da sporim za Type1,tui kato v BG ima samo edin takuv deck!

Standart-a v momenta vladee,da se malko bozavi4ko s tezi clampove,no promeni vinagi triabava da ima!Drugo si e sega Slide-a da igrae s 3MAtrix mainbord,a?:))))
Elfite izliazoxa na po4it v standarta blagodarenie na SKullclamp razbira se!

Ami,kakvo da vi kaja za BG/Rock decovete,ami igraia i Standart i Extended Rock-ove i sam pre-dovolen:)))

Limited-rulzzzz otvsiakade!
No v momenta kopneia za Extended!

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Mar 15, 2004 6:03 pm

Което не че е лошо, само по себе си, обаче ние говорехме за стила игра, не за турнири. И от сегашния Стандарт по-голяма боза просто няяяяма. С тва умряло афинити, умрелия Волтрон, досадните гоблини и умиращия слайд... Откак Одисей се ротейтна стандартът забозя неконтролируемо, ама Онслот като излезе, ТОГАВА ква боза ще стане... Междувременно, понеже не съм се ровил, има ли нещо изобщо, дори слухче някакво, за новия блок (набляга се на блок, за петото утро съм наясно).

А ти, Ефтиме, скачай от райската птица, че ше си намеря стълбата и ще ти издърпам ушите, ей!
And you can't dance with a devil on your back...

StarMonkey
Commoner
Posts: 49
Joined: Sun Mar 14, 2004 9:10 pm
Location: Near the Darksteel Citadel

Post by StarMonkey » Mon Mar 15, 2004 8:28 pm

btw имам някфо "ушато" (запознатите да си помислят, кое им идва първо, като чуят уши и меджик) инфо, че следващия сет ще се преиздават яко екстендед карти ... иначе - скаймизерника искам да ми подари стандарт рока си :twisted: Иначе аз именно щот си се кефя на одисей играя мЪднес, не за друго. Иначе - Роланде - не съм от софия, та ме съмнява да се познаваме, максимум да сме се видяли/играли 1-2 игри при Рижко :twisted:
~aSd power !

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Tue Mar 16, 2004 10:31 am

казват, е сезона на team sealed идвал скоро, но не знам кога точно, дано да има team sealed, това е турнирът :)

btw - правих опити да си вкарам черно в UG-то, но скоро няма да намеря 4 polluted delta и 3 City of Brass, за да мога да играя с него и в реалния свят :) Онлайн обаче е голям кеф да Smother-неш някой Withered Wretch/ Tog/Wurm/Mogrel/etc/etc. Коронният номер беше да играя Upheaval и да дискардна сума ти карти за Zombie Infetation, нападайки с 3-4 летящи зомбита на следващия ход за победата :) Обаче беше супертрудно да намеря баланса на дека.

StarMonkey
Commoner
Posts: 49
Joined: Sun Mar 14, 2004 9:10 pm
Location: Near the Darksteel Citadel

Post by StarMonkey » Tue Mar 16, 2004 9:04 pm

Само ми е интересно, как си smother-нал wurm, при условие, че той е {3}{G}{G}. Иначе меднес с черно не върви - пробвал съм ... ако имаш парите за сплеша, по-добре си направи тог-че ... по-добро е при всички случаи :twisted:
~aSd power !

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Mar 16, 2004 9:36 pm

Тънди говореше за токъните, не за арогантния червей.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Skywalker
Warmage
Posts: 1123
Joined: Tue Jan 20, 2004 10:42 am
Location: Sofia

Post by Skywalker » Tue Mar 16, 2004 10:21 pm

Xexe,Rol,napisal si mi imeto pravilno;)
A ti tvoia si go dade,sega iska6 moia:))))))

Polu4avash usmivka po radioto:)

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Tue Mar 16, 2004 10:23 pm

С риск да прозвуча като пълен ламер -за какво става дума?Игра ли е, к'во ли е туй нещо?
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Skywalker
Warmage
Posts: 1123
Joined: Tue Jan 20, 2004 10:42 am
Location: Sofia

Post by Skywalker » Tue Mar 16, 2004 10:25 pm

Igra,igra s karti 6te e!

No toi Simeon4o,zapo4na da pada 4esto i si dade edna ot nai-xubavite karti...;)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests