Beowulf

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Tue Mar 04, 2008 12:34 pm

Е аз му се слагам, даже, на адаша, както е видно в прежния пост. Да разбираш от "елементарни" истории и начина, по който работят, наистина понякога се оказва непостижима задача за рандъм сноба - или поне така изглежда. Така че нека си седим на два лагера и не се замерваме твърде през оградата.

Иначе би ми се наложило да споделя някои усърдно спестявани дотук факти относно Хеърспрей, например. :mrgreen:

П.П.: Сори, че си се ядосал (донякъде с право). Не е тва целта, просто се кефим на филма.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Mar 04, 2008 4:10 pm

За 30 страници топик това на всички ни вече се е изяснило. А фактите ти за Хеърспрея ме плашат колкото петгодишно момиченце с розова рокличка. С волани...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Tue Mar 04, 2008 9:37 pm

Преди малко и аз го гледах.
И доста доста ме кефна. Не колкото Сашко, определено, но наистина не мога да разбера кво толкова му плюете.
Да, осрали са го визуално на доста места, макар че Беулф и жена му са страхотни през повечето време. Да, историята е тъпа - ма тва е правено по легенда фор фък'с сейк! Обречено е да е с доста тъповат сюжет. Но пък хората са се справили чудесно с адаптирането на легендата към киното, кво. И имаше БАХТИ МУ яките диалози - ебавки на моменти. Умрех си от смех. Кое викате се взимало насериозно тука??? :lol:
Като цяло бих му писала 7,5 - 8-ичка. Краят беше готин. Имаше един диалог между царицата и младата държанка на Беулф, който ме изкефи на фул макс просто. И Хротгар фор тех уин!!! :lol:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Mar 04, 2008 9:42 pm

Беулф и жена му са страхотни през повечето време
Въпросната беше КРИВОГЛЕДА ЦЕЛИЯТ филм.

User avatar
Skywalker
Warmage
Posts: 1123
Joined: Tue Jan 20, 2004 10:42 am
Location: Sofia

Post by Skywalker » Tue Mar 04, 2008 9:46 pm

верно е малко и бегаше погледа

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Wed Mar 05, 2008 12:15 am

Muad_Dib wrote:
Беулф и жена му са страхотни през повечето време
Въпросната беше КРИВОГЛЕДА ЦЕЛИЯТ филм.
Кривогледството не съм го забелязала, но Робин Райт Пен е като минимум "доста сгодна" и с фина конструкция на лицето. Във филма имаше широколика тьотка в несъмнена родствена връзка с нея, но все пак широколика тьотка...
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9514
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Mar 05, 2008 12:24 am

Не знам за вас но на мене трола ми беше изключително гаден като арт и замисъл- можеше да го направят много по добре. През цялото време ми изглеждаше не като мощен великан а като олигавен олигофрен.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Wed Mar 05, 2008 12:25 am

Неприятен беше, факт.
This is it. Ground zero.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Wed Mar 05, 2008 12:36 am

RRSunknown wrote:Не знам за вас но на мене трола ми беше изключително гаден като арт и замисъл- можеше да го направят много по добре. През цялото време ми изглеждаше не като мощен великан а като олигавен олигофрен.
Що не си гледаш ДнД филмета за "класически" троли? Направили са го точно както са искали.
Morwen wrote:Робин Райт Пен е като минимум "доста сгодна" и с фина конструкция на лицето. Във филма имаше широколика тьотка в несъмнена родствена връзка с нея, но все пак широколика тьотка...
Е то и Бу не беше 1:1 с актьора, нали?
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Wed Mar 05, 2008 1:02 am

"Бу" поне беше облагороден.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Wed Mar 05, 2008 1:05 am

Muad_Dib wrote:
Беулф и жена му са страхотни през повечето време
Въпросната беше КРИВОГЛЕДА ЦЕЛИЯТ филм.
И Луси Лу е кривогледа, ма става за ебане, нали? :lol:

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9514
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Wed Mar 05, 2008 1:19 am

shayhiri wrote:
RRSunknown wrote:Не знам за вас но на мене трола ми беше изключително гаден като арт и замисъл- можеше да го направят много по добре. През цялото време ми изглеждаше не като мощен великан а като олигавен олигофрен.
Що не си гледаш ДнД филмета за "класически" троли? Направили са го точно както са искали.
Morwen wrote:Робин Райт Пен е като минимум "доста сгодна" и с фина конструкция на лицето. Във филма имаше широколика тьотка в несъмнена родствена връзка с нея, но все пак широколика тьотка...
Е то и Бу не беше 1:1 с актьора, нали?
гаден си беше трола и това е! И да съм казал някъде Д&Д ми е критерий а?
Виж как си би трябвало да изглежда :
http://en.wikipedia.org/wiki/Grendel
Трябва да внушава респект , да е достоен противник на Беулф а не разлигавено детенце което не знае къде се намира.

User avatar
Skywalker
Warmage
Posts: 1123
Joined: Tue Jan 20, 2004 10:42 am
Location: Sofia

Post by Skywalker » Wed Mar 05, 2008 1:47 am

AlDim wrote:
Muad_Dib wrote:
Беулф и жена му са страхотни през повечето време
Въпросната беше КРИВОГЛЕДА ЦЕЛИЯТ филм.
И Луси Лу е кривогледа, ма става за ебане, нали? :lol:
тя е друга риба

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Wed Mar 05, 2008 1:54 am

Не обсъждахме това, мисля.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Wed Mar 05, 2008 8:16 am

В ДнД точно тролите ако се водят класически те па на...За мен класически трол би бил този от Властелина, ако въобще може да има такова понятие при условие, че на Пратчет тролите му са съвсем друга бирария...

Саше, монументален аргумент беше това. I surrender my arms and sidearms.... :lol:

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 2 guests