Уговорки за кино

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Sep 05, 2008 2:17 pm

Morwen wrote:Добре, в колко тогава да ходим? На мен ми е все едно, доколкото едното ми е късно, а за другото точно днес ще трябва да тичам.
Бтв, аз продължавам да съм в неведение за ужасяващите ужасности на синеплекса, но явно той трябва да бъде отписан за общи кина.
Доколкото зависи от мен, е такъв, да. Кофти и тесни седалки, по-малки екрани, по-гаден звук, всичко е тясно и неуютно. Ако наистина не виждаш разликата между Синеплекса и Синема Сити, едва ли ше си съгласна де...

Ми значи 19:30 на касите. Кои сме?

аз
сестра ми
Морви
Пенчев
Коцето
Ян
Гибли

Изпускам ли някого?
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Sep 05, 2008 2:24 pm

Ми специално за тясното съм толкова несъгласна, че няма накъде повече. Иначе в някои зали звукът е по-зле, да, а екранът не ми е чак толкова чувствително по-малък, а и могат да се взимат места по-напред. Има си недостатъци, ама варират и според мен не са значителни.

Забрави да успея за 19,30, ако закъснея съвсем ми оставете билета на леличката или каквато там.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Fri Sep 05, 2008 2:41 pm

Много е яко как всеки си лобира за киното, което му е най-близо до тях, пък после иди убеждавай кое е най-добро и как другите са гадни :)
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Sep 05, 2008 2:48 pm

Аз лобирам за Мола, защото ми е най-приятен като място. Както преди него лобирах за Арената, която ми беше тройно и четворно по-далечна от Мултиплекса, докато го имаше.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Fri Sep 05, 2008 2:55 pm

Хм, за това с тясното и неуютното и аз съм силно несъгласен. През последните два месеца съм ходил поне четири пъти на кино в Синеплекса в поне три зали и със сигурност щеше да ми е направило голямо впечатление, ако някой от тези пъти не бях успял да се изтегна на седалката - ако някой ме е виждал да ходя на кино или да шофирам, знае как обичам да се излягам на седалката :)

Но явно от този конкретен разговор / спор вече няма много смисъл - едните лични неудобства бяха преглътнати за сметка на другите лични неудобства... Хубу де, аз ще се опитам да отида като за 19:30, а ако не успея, би трябвало да успея поне за 19:55... а ако и за тогава не успея, ще звънна, за да знаете да ми оставите билета на някого там.
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Fri Sep 05, 2008 4:16 pm

Ще пробвам и аз да джойна за 20.00 часа. Ако няма да мога ще звънна към 19 на Симо да го предупредя.
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
Moiraine
Paragon
Posts: 596
Joined: Sun Jan 11, 2004 5:01 am

Post by Moiraine » Mon Sep 08, 2008 12:23 am

Ники, Елейн и аз ще гледаме утре в 12.00 в Арена Wall.e. Ако някой иска да се присъедини към нас, нека заповяда.
*Missing someone isn`t about how long it`s been since you´ve seen them last or amount of time since you last talked. It`s about that very moment when you`re doing something and you wish that they were right there with you*

alex_sultanov

Post by alex_sultanov » Mon Sep 08, 2008 12:33 am

Ей, кеф. :) Арена Запад, нали? Мога ли само да предложа да е прожекцията от 12:40 или още по-добре от 13:20, шото те двете са дигитални, а тази от 12:00 - не. Повярвайте, личи си много, особено при толкова перфектно визуални филми като Пиксар анимациите. Отделно звука и тва, че дигиталните прожекции са на най-големите екрани.

И също да поканя всички, които не са на работа.

alex_sultanov

Post by alex_sultanov » Tue Sep 09, 2008 10:29 pm

Другия четвъртък пак е ден на Аймакс и всички 3Д-та са на като никога реалната цена от 3 кинта. Дайте да вземем отсега, че не се знае ше останат ли.

А тва е тая събота и е направо без пари. Каня всеки, който като Рол смята, че е ако нещо е в нета, не може да му се вярва. :mrgreen: Е, ето тва НЕ Е в нета, а в ДЪРЖАВНО КИНО: http://programata.bg/?p=30&l=1&c=1&id=49352
Нула - разследване на 11 септември
Оригинално заглавие: Zero, inchiesta sull’11 Settembre
Език: италиански
Жанр: документален
Италия, 2007, 104'
Филмът е посветен на трагичните събития от 11 септември 2001 в Ню Йорк и представлява задълбочено журналистическо разследване с интервюта на оцелели и свидетели по целия свят, коментари на учени, изследователи и експерти. В тъканта на разказа са включени неизлъчвани досега видеокадри и ексклузивни звукови записи, официални документи, компютърни графики и възстановки.
Одеон Филмотечно кино
вход свободен
13 септември (събота), 18:00
Last edited by alex_sultanov on Tue Sep 09, 2008 10:32 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Tue Sep 09, 2008 10:31 pm

На това може да се навия да дойда. :)
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

alex_sultanov

Post by alex_sultanov » Tue Sep 09, 2008 10:35 pm

Супер. :) Да видим има ли и други, на които изобщо им пука. 17:30 тази събота на Одеон е ОК, надявам се.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Thu Sep 11, 2008 1:57 pm

Някой за Досиетата Х днес или утре?
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Sep 11, 2008 2:42 pm

Ше видим след мача.
And you can't dance with a devil on your back...

Xellos
Moderator
Posts: 20325
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Sep 11, 2008 3:53 pm

Уикенда с много зор ;( Ма мое да каете дали струва преди тва и ше реша ;)
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Thu Sep 11, 2008 7:50 pm

Mииии, по-ужасен е от първия. Но пък е смешен. :P
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests