Dragoneye is no more...

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Fri Apr 23, 2004 2:47 pm

И аз и Ниеле, принципно, сме съгласни да продължим да пишем, но сега сме крайно ангажирани в у-ще и с уроци, а скоро и изпитите ще дойдат и ... мъкаааа!...

Аз имам до 23 глава. Това ще ти пратя, Марфи.

БТВ от общия разказ, който бяхме започнали в ДЕ имам един доста обемен Word file (33 страници е на 10 големина на шрифта). Обаче не съм си писала номера на главите и не знам до коя глава точно е това, който иска мога да му го пратя.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

Xellos
Moderator
Posts: 20317
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Apr 23, 2004 4:08 pm

ми пращайте. acidrain@mail.bg
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Apr 23, 2004 5:28 pm

Брагс, имаш си го новия форум и си му модератор. Сега вече сте вие, аз до началото на Юли съм пас откъм писане.
And you can't dance with a devil on your back...

Xellos
Moderator
Posts: 20317
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Apr 23, 2004 6:06 pm

бе някой да ми прати старите неща че не помна вече кой кво да за почвам да врънкам моля убеждавам и експлоатирам... :twisted:
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Apr 23, 2004 9:10 pm

Браги, като се сетя (остави ми оф-ка на кю-то и се надявай на подходящо разположение на планетите), ще ти пратя вторите Хроники. А първите се сетих, че ги има на fotw :) Pls някой да ги свали и да ми ги сендне на мен. Приемаме само на Word :р
And you can't dance with a devil on your back...

Xellos
Moderator
Posts: 20317
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Apr 23, 2004 9:50 pm

да старите са за са в безопасност, макар че не сам ги изчел сичките i аз, коетo ще бъде коригирано de. Ааа телепорт про за тая работа никаф Уърд.
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Alexis
Forsaken
Posts: 2684
Joined: Sun Jan 11, 2004 4:57 am
Location: In front of the computer

Post by Alexis » Sat Apr 24, 2004 8:39 am

Поради щото едва сега виждам темата, сега и отговарям. Аз с удоволствие бих продължила да пиша за героите, които създадох, дори историята да е друга и в разумни граници съм съгласна други да ги ползват в развитието на своя сюжет, ако това не включва груби разминавания с образа, който съм създала. Примерно, ако някай посмее да отреже косата на Алексис, го чакат мъки и то невероятни : )
Hic locus est ubi mors gaudet succurrere vitae

Обичам си аватара!!

Die, Fanboys <- a blog for random anime bashing and raving

Xellos
Moderator
Posts: 20317
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Apr 24, 2004 10:18 am

Ми супер. Клъц клъц ;р. знам си аз че старата ом.. любов ръжда не фаща ;))).

ами от са нататък нещата тая тема да се прехвърлят в workshopa по-долу ;)
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Apr 24, 2004 10:47 am

Да, и за да няма изкушения...
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests