Грехота е да не гледаш

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

Post Reply
User avatar
Crystal
E'lir
Posts: 167
Joined: Wed Mar 29, 2006 11:23 am
Location: somewhere in Dreamland

Post by Crystal » Sat Sep 23, 2006 12:12 am

Стела (май) Незнамкояси се казваше въпросната лудо влюбена и сериозно заслепена, леко мръднала фенка на праведния християнин и непоклатим аскет бай ви Пламен, на чиято душа и набожност виси етикетче с цена 5000 лева :twisted: :twisted: :twisted:

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Sat Sep 23, 2006 8:20 am

Дам, за същата пача става въпрос, която се изявява като Зъл език в Голямата уста.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11241
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sat Sep 23, 2006 8:59 am

Едно такова грозно изчадие с вид на бесен булдог ли?
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Sat Sep 23, 2006 9:10 am

ImageЕй това, което се познавало със въпросния Пламен и ходели заедно по бордеите по собствените й думи.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11241
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sat Sep 23, 2006 10:47 am

Значи описанието ми е стряскащо точно в такъв случай. И аз за тая мъстия си мислех:)
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11241
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sat Sep 23, 2006 12:00 pm

Снощи гледах Сървайвъра пространо. Нервирах се. Image Да ви кажа, много нагласе ми се види тая работа...

Добре, по ред. Племето КДС ферева са некви трудолюбиви и отговорни екземпляри (нищо лошо в това де, там така би и следвало да бъде). Будят се преди изгрев, шетат, занимават се с домакинство... Тук е мястото да изкажа своята искрена и неподправена анатема към снимачния екип и режисурата - извинете много, можете ли да ми кажете на кой нормален човек би му хрумнало десетина минути да ни дава как, къде и колко онея били изпохапани от комари?! В смисъл, още на десетото повтаряне и показване и на най-ретардния зрител му стана ясно, че комари са ги хапали, що трябваше толкоз протяжно да ни занимават с това?! Или верно там наистина нищо не се случва, та трябва да има с какво да пълним лентата?!Image

Междувременно в Силиконова Цица нещата са коренно противоположни. Иначе казано, онея нямат нищо. Изпюскаха абсолютно всичко ядивно квото имаха без брашното. За сметка на това мъстията с шамандурите много се притеснява да не... погрознеела докато бъдела тамImage Дадоха ни я много пространно, отново. Седеше и се окайваше - ма ко щяла да прави ако погрознеела, зъбите й били перфектни, ми ако станели не дотам перфектни - ко праим?! Там другите от екипа все пак се опитват да проявят някаква креативност, да измислят ко да правят, тя обаче се куква до едното маце и почва да го кандардисва да й оплетяла косата на рибя кост. Става ясно, че те си носят доста добър набор дрешки. Тоз път мъстията беше с червено рокле с китайски йероглифи, много модно, добре подчертващо силиконовите й допълнения. Общо взето покрай нея не е много ясно какво точно прави останалта част от племето, но на кого му пука, нали на екрана неква куха лейка си бара шамандурите, какво ни интересуват другите?!

Изпитанието:
По някое време приливът донася бутилка с послание и до двата отбора. Според посланието ще има състезание, при което победителят ще получи огън, а отпадналият ще се прости с един от екипа си. Кадесарите веднага съставиха план: Ахмед тутакси разпредели силите според евентуална ситуация, при която ако се наложи да се носи нещо тежко, мъжете де да застанели, жените от де да подхванели тежкото нещо и пр... Последва напрегнат момент, при който трябваше да решат кой да повее байрака. На племето. Господи!!! Байракът бе повят от байото от КДС 'стествено, от кого друг?!

Силиконовата Цица в това време ядяха гозба от брашно, морска вода и сурови охлюви...

Двете племена се срещнаха на прибоя, дето бяха ненужно стреснати от Камен Во. Последният, с доста прекален и особено приповдигнат патос, подходящ за приветстване на държавни глави на висок форум, разясни ко ще трябва да се прави, а именно: шестима грабват по една дървена носилка, наречена от него колесница(?!), в средата на която е побита една джуджавка тип вечен огън, в която гори, нали, огън. Хората помъкват въпросното приспособление, а седмият човек е факлоносец, който пали факла от огъня и с нея запалва три други факли по трасето. Няма право да пали факла ако отборът не е стигнал до нея. След като се запалят и трите факли по трасето, факлоносецът изприпква на прибоя, където е побито чучело от палмови листа, което също трябва да бъде запалено... Между другото, набедената колесница бая тежка твар беше, туй си е истина.

Удивително съвпадналата със стиуацията Image стратегия на Ахмед проработи: веднага сбараха тежкото нещо по плана, който беше предложен преди да стане ясно какво ще се прави, нали, Image а едно маце помъкна факлата. От Цицата избраха един юнак за същата цел... Победиха кадесарите, много ясно! Дадоха им огън, (който щял да държи животните от джунглата надалеч... Сега, в една джунгла на карибско необитаемо островче единствените животни, дето могат да те налетят по нощите са особено гадните по вид и размери насекоми, които обаче чакат да видят къде има огън, за да се присламчат и те към партито, ма да не издребняваме) тотем за неприкосновеност и ги отпратиха по живо, по здраво.

Мерждувременно, докато те си готвят ориз, онея от Силиконова Цица имат дилема кого да изгонят. Всички подозират усилено, че това ще е баш Цицата, която за момента не се усеща, стои с ръце на кръста и чака Злати да й отреже кокосов орех, мазни му се, подхвърля репликиот сорта на "Тъй, тъй, ще се научиш ти да ме гледаш и да ме храниш!" и пр. В един момент обаче й просветна и взе да обикаля тоя и оня да се предлага и да заговорничи: сбара един Алекс и двамата на разходка по брега тет а тет (без да се брои снимачния екип, плажуващите туристи и случайно минаващия ексхибиционист) взеха кротичко да си говорят. Тоест предимно говореше тя, обяснявайки как никой не трябвало да си ходел и кво да праим са. Той тактично се опита да й натвърди, че все пак ще си отиде някой, който до момента основно нищо не прави. Тя обаче взе да мрънка как можела да даяни на глад и прочие простотии. Накрая обясняваше пред камерата, че сигур тя щала да бъде отсвирена, ма не можело то така, какво щели да гледат, ако не била тя и пр. Освен това щяла ад бъде махната, щото женит сме си злобнички и останалите мацета ще гласуват да я изгонят, тя никога не би направила подобно нещо и пр. На моменти се питах възможно ли е да е чак толкоз тъпа и възможно ли да е чак толкоз нескопосан сценарият, но после се сещах за крийчърите в ББ3 и си виках, че не е невъзможно да е точно кухата лейка, която изглежда, че е, само че добре посвирила на определни атрибути на когото трябва и така да е попаднала в шоуто...

Програмата завърши с кади от бивака на кадесарите, които пееха "Детство мое", "Назад, наза, моме Калино" и "Една българска роза"...


Взех да се чувствам яко прецакана ImageImage
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
CruelGoblin
E'lir
Posts: 160
Joined: Tue Sep 05, 2006 9:41 pm
Location: Far away from any living creature

Post by CruelGoblin » Sat Sep 23, 2006 12:13 pm

Е мерси Марфа, аз не го бех гледал ! Ако разказваш така секи епизод нема нужда да гледаме :mrgreen:

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Sat Sep 23, 2006 3:09 pm

е това е,браво,МАрфа Информейшънъл Сървисес онлайн:)
Image

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Sat Sep 23, 2006 3:57 pm

Индийд. Марфа горе долу напипа повечето от причините, поради които отбягвам да гледам Сървайвъра.

User avatar
Alanna
Arcanist
Posts: 959
Joined: Tue Jan 20, 2004 1:53 pm
Location: In the Middle

Post by Alanna » Tue Sep 26, 2006 1:18 am

Уеуе, Божке, какво изпускам.

Днес майка ми намина през стаята ми и забрави телевизора включен на Нова (докато аз, кротко и мързеливо си се лутах из нета). Докато се усетя вече си бях наваксала с простотия на кило. Е, грешката ми беше,че вместо с това да се приключи, аз все пак реших да стигна малко по-далеч и влязох във форума на ББ3, в резултат на което бях душевен инвалид близо час. Разбрах, че Пеньо бил разигравал, че е жена напразно и се е разминал с операция на носа, а на Панайот вероятно Спайт иска да му каже нещо... Боже опази от нивото на предаването! А пък публиката във въпросния форум... Да речем, че беше нещо от сорта на Бард, само че малко по-зле. Много малко. Малко ли казах?...

Оттук насетне смятам да наказвам всеки, който ми причини зло с пасажи от въпросния форум. Амин!
8-)
(\ /)
(X.x)
(> <)

Reality is an obstacte to halllucination.

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Tue Sep 26, 2006 8:49 am

Впрочем снощи за голяма моя изненада от Survivor отпадна не Силиконовата Цица, а някаква друга пача. Това на фона как съседният отбор пържиха мекици и си търсиха дупка където да се крият от евентуални бури или нещо от сорта.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11241
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Tue Sep 26, 2006 9:22 am

Йеп, типикъл! Image Изгониха единствения човек, дето ги ръчкаше да правят нещо различно от безсмислено лежане и гледане в една точ... тоест в две либеници, за да могат да си продължат съзерцанието на кухата лейка с ръце на кръста, която всяка ранина ги радва с шоуто си "Сутрешното подмиване на Маргото". Мъже! Image

Начи, ето ко стана: жените си сдърпаха косите, щото да не би някой да не разбере от какъв пол са... Тук му е мястото да вметна "Жени!" Image По-скоро мацките, които природно и хирургично са лишени от силиконови импланти, демонстрираха люта женска завист и обявиха, че ще гонят оназ кукумявка. Това беше тъпо. Тоест, поне от това, което ни показват камерите, човек си вади следното заключение: кандидат фолк-дивата прекарва времето си основно в самосъзерцание, внимателен оглед на откритите части на тялото си (които преобладават), подмива се, обарва си шамандурите, хвърля сластни лафове на Звезди, който й е верен роб и по някой сластен лаф на останалите си относително верни роби, като им позволява снизходително да легнат в локвата, за да мине, да й донесат кокосов орех, да убият някой скорпион, докато тя приключи със сутрешния си тоалет... Мацето е там на почивка и дотук си изкарва добре. Кадрите от останалите жени сочат някакъв стремеж що-годе да се върши някаква домакинска работа, но са толкова окъсани и недостатъчни, щото всички виждме не те какво правят, а как оная мазмантия нищо не прави. Само дето това мацките не го изтъкнаха, ех таз пуста женска завист! Image

Междувременно кадесарите ядат мекици, търсят си заслон срещу ураганите, събират дъждовна вода и като цяло се справят изключително добре, поради което изобщо не са интересни и имат 1/148-ма екранно време. Друг път да знаят - да дойдат с цици вместо с мускули!

Силиконовата цица ги отведоха на племенен съвет, където според тона на Камен, ще се решават съдбините на цялата Галактика. Ще спестя протяжните кадри, на които шамандурата седеше с ръце на кръста, облечена така, че роклето й по-скоро да подчертава нежели да крие туй, с което природата не я е надарила и ще обобщя процеса: Маргото гласува за Оля. След нея стана нейното Звезди и той, Боже, каква изнеада, гласува за Оля. После Алекс, който обяви, че ще гласува с разума, а не със сърцето си, гласува за Коста, щото да го амбицирал, но по-скоро, за да не гласува за Марго, а не би могъл да гласува за Оля. Коста го пропуснаха, както и Иван, дадоха ни как Оля и Дияна гласуват за Марго. Накрая изключтелно драматично Оля беше изгонена с разлика от един глас ImageПфу!

Племето Силиконова Цица остана да нощува на мястото на племенния съвет, сгушено в краката на богинята-майка, като си изпускаха парата и се сърдеха, че не знаят какви ги дирят там. Не са единствени, и аз не знам какви ги дирят там. Може би да идат да питат кадесарите, те поне са наясно!
А! Пу! Image Image Image
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Interpreter
Forsaken
Posts: 3462
Joined: Sun Aug 07, 2005 5:57 pm
Location: тук - там

Post by Interpreter » Tue Sep 26, 2006 10:02 am

А аз да телерепортирам от бб3, нали.
Значи, презвитер с ромски произход от Божията църква на Седмия ден изобличи Пламбата в ерес и в това, че никога не е чел и няма да прочете The Holy Bible, а просто я е свил от рецепцията на “Черно море”, и защото не знае чужди езици, и това изобщо не е The Holy Bible, а “Пипи дългото чорапче”, и да бъде така добър да даде петте бона на сирачетата, иначе “Анатема”.
Мариола изобличи Пеньо в банята, като му надникна долу отзад и му видя нещо, в следствие на което горкото, с извинение, осополиви камерата, защото му бил крив носът и Панайот не го харесвал.
Борката изобличи трите русалки от Благоевград, които на свой ред си шепнеха тайно в другата стая на чист македонски коя кой щял да я... спонсорира.
През това време виждаме в американски кадър как наборката Вили от Брусарци седи втрещена, разперила баджаци и с увиснало чене, и от време на време вика “Ц,ц.” Доста изобличавания паднаха, шоуто продължава. 8-)

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Post by Killua » Tue Sep 26, 2006 10:06 am

И аз мернах номинирането на Сървайвър, за мен тва педаване е пълна скръб и ББ3 си ми е далеч по-забавно :mrgreen:
А оня Падре, Боже мили, той като член на Инквизицията беше, а аз си мислех, че поповете трябва да са благи хора :roll:
Какво бил направил Борислав? разбрал е, че са тризначки, така ли?
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11241
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Tue Sep 26, 2006 10:25 am

Значи оня със студентското кепе на тиквата верно бил циганин?! Ми що не му личеше бе? :shock:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest