Трагедията в Норвегия и християнският фундаментализъм

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Zeiss_optik
Arcanist
Posts: 771
Joined: Fri Feb 18, 2011 7:20 pm

Post by Zeiss_optik » Tue Jul 26, 2011 9:46 am

Радвам се за него, но в такъв случай не би трябвало изобщо да споменава индулгециите по този въпрос. Тук те са нипричем отвсякъде.
Hemos pasado!

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11241
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Tue Jul 26, 2011 9:55 am

Говореше образно, в отговор на предложенията оня психопат да се покаел и на странната намеса на апостол Павел, дет докато се казвал Савел бил избил дори повече хора, пък на, виж го сега, дори отметки бил оставил в Библията.

Сега що го написах това? :shock: Моля ви да ме спрете, ако почна да дърдоря "ама вие знаехте ли, че розовите слонове не съществували в действителност, ами били метафора?!".
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Tue Jul 26, 2011 11:15 am

Марфе, ти току-що го каза това за розовите слонове! Поспри се, ша та замола!

:bigtongue:
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

User avatar
Believer
Smallfolk
Posts: 12
Joined: Tue Jul 26, 2011 2:09 pm
Location: Зарата

Post by Believer » Tue Jul 26, 2011 3:21 pm

Silver wrote:Марфиета, знам колко ти се иска фанатизмът по МакОс и Уин да роди подобни изродщини като тази, обаче за беда, фактите са такива:
11 юни "Днес се молих за първи път от много дълго време. Обясних на Господ, че освен ако той не иска марксистко-ислямистки съюз и ислямско превземане на Европа, което ще унищожи напълно християнството през следващите 100 години, той трябва да направи така, че бойците, биещи се за върховенството на християнството в Европа победят."
Този случай ще остане като христоматиен пример за това как християнският фундаментализъм по нищо не се отличава от мюсюлманския. И как докато има организирана религия, ще има и такива трагедии.
Този човек е толкова Християнин колкото аз съм мусюлманин.Какъв Християнин е този дето дълго време не се е молил а после тръгва да дава акъл на Господ какво да прави!Втори шанс дори и убииците заслужават но за този трябва лекар а можеби и молитва защото не е нищо друго освен напълно луд!
Исус те обича,Той е любов.
Исус те обича и ти е подарил
нов по-добър живот.
Ти прости и на Бог се довери,
само Той е приятел верен докрай.
Покори се на Него и знай,
че те обича безкрай.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests