Па'и се!! Биг е Брадъра 2 :)

Мръсните страсти – на сапун
User avatar
Syberian
Misting
Posts: 338
Joined: Mon Sep 19, 2005 9:47 pm
Location: Logos Naki World
Contact:

Post by Syberian » Tue Oct 04, 2005 10:58 pm

Тъй като родителите ми са много запалени, на семейните вечери това се гледа. Ама тез наистина много зле :) направооо... такъв фън. Какви драми! Какви ъъъ... :roll: отчайващо :)
You tell me love - tell me where the stars sleep
Tell me why your eyes weep, I really want to know

User avatar
Syber
Sorcerer
Posts: 440
Joined: Sun Oct 10, 2004 4:02 am
Location: BG, засега

Post by Syber » Fri Oct 07, 2005 4:20 pm

Е, от тоя сезон поне може да се научи нещо важно - никога не влизай заедно с жена си в реалити шоу, щот ще станете за резил
:twisted:
Life is an illusion, death - just reflexion, heaven is a dream, only hell lies within...
_________________
- Happy people do not wear watch, you know:-)
Kinga
- Well I guess I'm not a very happy person... I'll remove it right away:-)))
Me

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sat Oct 08, 2005 11:32 am

Айде някой да ме светне какво е ставало, а? Щото вече ме е страх да си включа телевизора ид а изляза на улицата - всичко живо се тюхка каква била тая Елена.
К'ва е Елена, а? Какво е направила и що ми е цъфнала и на мене на ушите? Айде някой добър човек да осветли нас, несведущите, а?
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Syberian
Misting
Posts: 338
Joined: Mon Sep 19, 2005 9:47 pm
Location: Logos Naki World
Contact:

Post by Syberian » Sat Oct 08, 2005 12:07 pm

Доколкото разбрах имали с мъжа й тайна мисия да скрият от другарчетата в скромната къщурка на Батето, че са женени, и тя като една добра актриса се сваляла с някъв алтернативен тип и той взел, че я залюбил, и сега скандали, че разводи, че нинам какво още =)
You tell me love - tell me where the stars sleep
Tell me why your eyes weep, I really want to know

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Sat Oct 08, 2005 12:17 pm

Сигурно щеше да е интересно, ако не беше толкова очевадно наласено...
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sat Oct 08, 2005 12:54 pm

Е за това ли всичко живо квичи за тая Елена?! Че чак вчера по Нова телевизия в сутрешния блок, когато по всички други телевизии се бистрят обществени проблеми, там гледам пуснали смс игра да гласувал целокупно народа виновна ли била Елената не била ли виновна! Ненормална история! :evil:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Sat Oct 08, 2005 1:44 pm

Глей ся, Марфе, това е един принципен въпрос за обществения морал, който има много по-голямо значение от някво си управление на страната или града. Както казаха на една колежка, която се опитваше да направи допитвне за кметските избори "Абе какво ме занимавате с глупости, никакви дебати не съм гледал, аз ще си гледам Биг Брадър!". Иначе Еленчето се държи адски неадекватно и егоистично и въпреки това май е единствената с що-годе нормално излъчване в това предаване.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

Guest

Post by Guest » Sat Oct 08, 2005 1:50 pm

Marfa wrote:Е за това ли всичко живо квичи за тая Елена?! Че чак вчера по Нова телевизия в сутрешния блок, когато по всички други телевизии се бистрят обществени проблеми, там гледам пуснали смс игра да гласувал целокупно народа виновна ли била Елената не била ли виновна! Ненормална история! :evil:
E, da, nenormalno 6ou, nenormalna telviziq, nenormalna naciq... Eh, ne e li prosto prekrasno 4e jiveem v Bulgariq 8-)
sorry, ne6to ne moga da polzvam Cyrilize buton4eto v momenta...

User avatar
Syber
Sorcerer
Posts: 440
Joined: Sun Oct 10, 2004 4:02 am
Location: BG, засега

Post by Syber » Sat Oct 08, 2005 1:52 pm

Мда, и тва го доживях, постнах без да се логна, някой ден разсеяноста ми ще ме убие
:roll:
Life is an illusion, death - just reflexion, heaven is a dream, only hell lies within...
_________________
- Happy people do not wear watch, you know:-)
Kinga
- Well I guess I'm not a very happy person... I'll remove it right away:-)))
Me

User avatar
Eneya
Misting
Posts: 266
Joined: Wed Sep 28, 2005 11:19 am
Location: Някъде из облаците
Contact:

Post by Eneya » Mon Oct 10, 2005 3:51 pm

Да ви кажа, и ББ1 и ББ2 са правени за хора, които намират за смешни пърдящите възглавнички.
Виждам, че две страници сте се възмущавали и имате право.
Обаче народ, какво да го правиш, всеки го влече сеира, няма как, това си ни е направо в гените програмирано.
Няма да лъжа, гледала съм два епизода от това чудо.
Мисля, че повечето неща са роли, но ми е жал за този... бавноразвиващ се нещастник, който са го сложили там.
Намирам и интригите, които уж се завихрят там за изключително плиткоумнни и достойни за сапунен сериал.
Какъв сериал, в сапунките има по-интересни интриги, тези са направо жалки, но пък нали са правени за хора, които не могат да схванат по-длъжко изречение и се бъркат с многосричните думички.

Самото представяне си беше "шок и ужас".
То не бяха некоординирани изпълнения,(аз кзвам едно, приятелите и роднините друго) то не бяха опити за "слагане" от участниците, то не беше чудо.
Общото впечатление, с което останах след представянето беше, че са събрали банда дечурлига (от три до пет години), разменили са им мозъците с тези хора и са намалили умственият им капацитет с 3/4.


ВНИМАНИЕ!!!!
Редовното гледане на ББ води до нарушаване на ценностната система, общата култура, кошмари, загуба на дъх и изтеричен кикот/плач.
За да се избегнат подобни случки не пускайте телевизора си или най-добре го изхвърлете.
Image

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Mon Oct 10, 2005 6:15 pm

Що да си изхвърлям телевизора?! А отде да гледам Анимал планет, а?! Макар че те там напоследък дават се за инсекти, крокодили и змии :(
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Eneya
Misting
Posts: 266
Joined: Wed Sep 28, 2005 11:19 am
Location: Някъде из облаците
Contact:

Post by Eneya » Mon Oct 10, 2005 6:19 pm

Интеренет е отговорът.
Всичко друго е въпросът. ;)
Image

User avatar
Lubimetz13
Mistborn
Posts: 1307
Joined: Sun Feb 01, 2004 1:37 pm
Location: Sofia, BUL / Baltimore, MD

Post by Lubimetz13 » Mon Oct 10, 2005 9:13 pm

Не, всъщност не е. Интернет не отговаря на всички нужди и изблици от сорта на "Изхвърлете си телевизора!!!" не са оправдани дори в светлината на Биг Брадър. Моят съвет към теб, Роуг, е да не се ядосваш толкова много за едно предаване... ;)

Xellos
Moderator
Posts: 20300
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Tue Oct 11, 2005 12:24 am

аз пък си мислех че е 42 ;р
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Syberian
Misting
Posts: 338
Joined: Mon Sep 19, 2005 9:47 pm
Location: Logos Naki World
Contact:

Post by Syberian » Tue Oct 11, 2005 1:00 am

Отговорът е Сефирот :Р
You tell me love - tell me where the stars sleep
Tell me why your eyes weep, I really want to know

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests