Weeds/Трева

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sat Aug 02, 2008 2:04 am

Трети сезон става яко сай-фай, но мен ме кефна много, беше пълен с брутални моменти.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Sat Aug 02, 2008 8:54 am

Ами аз съм му в началото и нещо не ме кефи колкото предишните два. Идеята започна да се захабява, персонажите са на път да ми писнат, Нанси вече откровено ме дразни, Анди нещо не е толкова смешен, Силия и Дъг бяха много по-готини преди и т.н.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Tue Aug 05, 2008 4:00 pm

8 сериозно кара през селския кър. Вече съвсем започва да ми дотъпява и дори беглите попадения (Шон и таблата), както и циците на Нанси, не успяват да спасят сериала.

Силия... Е... За трепане!

Мисля, че в тази жена е концентрирано всичко, което се скапа в сериала до степен на истерия.

В заключение, Шоутайм просто не са кой знае какво. Засега май само Калифорникейшън ми харесва без кой знае колко уговорки. И Декстър и Треволяка са приятни за гледане, но имат много грешки в тях, които ги свалят по-близо до ABC, отколкото до HBO, въпреки старанието да са анти-мейнстрийм.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Aug 05, 2008 4:01 pm

Хмм, поне до края на втори сезон Силия е най-разкошният герой в сериала за мен...
And you can't dance with a devil on your back...

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Tue Aug 05, 2008 4:08 pm

Беше. Взаимоотношенията с щерката и мъжа й бяха супер over-the-top представени и изиграни, но някак в тон и с вкус. Тук точно този елемент е излезнал извън контрол. Оставям настрана, че хората, които пишат сериала просто не са наясно какво да правят с нея.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Aug 05, 2008 4:54 pm

Силия ме е дразнела от самото начало. Днескашният епизод имаше сравнително забавен момент с нея, но Ел Анди беше най-култов:)

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Tue Aug 05, 2008 5:13 pm

Силия в началото беше необходима на сериала и го движеше напред. Сега е плънка, от която не могат да се отърват, заради подписан договор. Дъг е плънка. Анди е похабен... Тъжно. "Ел" Анди е класически пример за това защо сериалът затъва - започна да става прекалено очевиден. Ми оставете малко и на зрителите, бе. Референсът към Little Boxes, когато Нанси се обяснява на Шейн май е единственото нещо, което наистина ми е харесало до момента в тоя сезон.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Aug 05, 2008 5:16 pm

Кметът рути бясно бтв, цялата ситуация в ресторанта беше много приятна. Както и милф-изпълненията на Сайлъс.

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Tue Aug 05, 2008 5:35 pm

Guys, guys, lets not have a tussle here! :wink:
I'm not very good as a bouncer, but you wouldn't want the big guys to come, since you're big yourselves and that is never good :mrgreen:

Иначе като изключим сдърпванията, постовете ви и на двамата са доста съдържателни, ако и кратки :D В тая връзка, дали някои неща няма да са по-добре в спойлер-тагове? :wink:

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6935
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Tue Aug 05, 2008 5:37 pm

Muad_Dib wrote: И спри да представяш собствените си псевдо-компетентни мнения за някаква абсолютна истина, все някой може случайно да те вземе насериозно и става тъпо :wink:
You can do the same and the world will be a much better place :twisted:
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Tue Aug 05, 2008 5:42 pm

Аз използвам израза "според мен" доста повече от средностатическия съфорумец, Ян. Така че моля те се успокой и не си го слагай на сърцето, и без това напоследък не сме се утрепали от активност в тази секция, а човек не иска многоуважаемите админи да остават без тренинг, нали така?

Емо, ако мислиш, че дори някое от изброените от мен и Силвъра неща е сериозен спойлер - извинявам се, аз поне ще слагам тагове, но дотук няма нищо особено важно, сюжетът на Уийдс за мен винаги си е бил просто фон. Но имаш право.

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Tue Aug 05, 2008 5:45 pm

Е, аз говорех принципно, да :) Щото спойлер-тагът остава малко встрани от вниманието като се обсъжда нещо по-разпалено. :)

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Tue Aug 05, 2008 5:58 pm

Всъщност никой не се излага в темата...още :)
"Според мен"-то е пожелателно, разибра се, но действа на чисто подсъзнателно ниво, нещо от сорта на "Здрасти" като видиш някого, вместо да почнеш да наливаш диалог веднага. За това става въпрос, а иначе недоразбирането с абсолютното мнение може да е заради стила ти на изразяване. Доста от нас го имат тоя проблем понякога ;)

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Tue Aug 05, 2008 6:07 pm

Излагацията е в това, че вече втори (и един изтрит) път съм оприличаван на трол, защото имам наглостта да не обявявам Трева 4 за абе най-якото нещо евър, бе. Проблемът, който "доста от вас" имате, е че различното мнение трябва да бъде поднасяно внимателно, да не вземем да се нараним по грешка. Извинявам се, но примерно след неориентираната помия по адрес на Явлението аз трябва да се запътя към оня свят ли?

Според мен е добре да спрем дотук. А според вас? :)

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Tue Aug 05, 2008 6:13 pm

Не да се нараним, а да не се вбесяваме. Щото доста тук разбираме от сарказъм и не ни трябва много да почнем да го бълваме :wink: Пък това изнервя. И си го представи сега да се случва през ден. Мен лично не ме кефи. Пък колкото до различното мнение, абсолютно всеки от нас е имал и има различно мнение в някакъв момент, най-често се ядем едни други, не е като да сме забили ептен в сектантство :mrgreen:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests