True Blood [HBO TV series]

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Thu Sep 01, 2011 5:41 pm

Не, то сичко по нея е досадно, ама като каже БИИИИИИЪЛ, как да не ти стане смешно. Или на Биъл неговото отривисто СУКЕХ!

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4957
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Thu Sep 01, 2011 6:18 pm

Изгледах втори сезон. Много е освежаващо да гледаш сериал в който не ти пука за нито един герой. :lol: Ебавките с евангелистите бяха мега, а Джейсън е велик идиот. Всяка сцена в която се самонадъхва е просто бижу. Една от най - просташките сцени беше докато Анди пие и Джейсън гледа оцъклено Сам обикаля по - гол гъз и гаси магнезиевите факли. Както и когато оня
Spoiler: show
се самовзриви и Джейсън простреля религиозното психарче с пейнтбол пушка.
:lol: Джесика кефи дори и ако й се гледа само външността. Годрик по - ми хареса като външен вид във флешбека на Ерик, а на Ерик трябва да му се забрани да се усмихва. Кралицата кефи. Нишката с Мериан я разтеглиха излишно. Сега ще видя дали наистина трети сезон е такова лайно.
Trip wrote:Не, то сичко по нея е досадно, ама като каже БИИИИИИЪЛ, как да не ти стане смешно. Или на Биъл неговото отривисто СУКЕХ!
Аз всеки път чувам Съки. :lol:

Саундтрака е убийствен, принципно не слушам кънтри и там каквото има вътре но съм си насвалил 20 песни.
Last edited by Claymore on Thu Sep 01, 2011 11:22 pm, edited 1 time in total.
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Sep 01, 2011 8:11 pm

Спойлиш мазно. Едитни.

Иначе аз пък й се кефя на Суки. Изобщо не ме дразни, ДОРИ в трети сезон, където не е да няма за какво. Ма повечето хора съм забелязал, че й реагират по инстинкт още от първи епизод, щот нали е селянка с претенции, та НЕ МОЖЕ ДА НЕ Е досадна...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Thu Sep 01, 2011 8:14 pm

Roland wrote:Буквално най-никаквият от всички вампири в сериала :lol:

Сцената с телевизията беше мега обаче, факт. Представям си колко по-яка би била с Ерик ^_^
Ай гивъп. Но пък 4ти сезон в тоя случай може и да ти хареса, има повечко от него, въпреки безкрайните за мен сцени в които зяпа Съки с един влажен телешки поглед и демонстрира повечко проекции на корема си отзад, отколкото ми понася.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Sep 01, 2011 8:48 pm

Това изречение с корема връзваше смисъл, който не е...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Thu Sep 01, 2011 9:26 pm

Или е, ако си чел напоследък Спам и Споделете темите в общия форум. :lol:

Знаех си, че тоя лаф ще стане нарицателно.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6931
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Wed Sep 21, 2011 11:33 am

ОК, 4-ти сезон беше зле. Много зле.
Имаше неща, които правят разните му Листопади и прочее турски и латино бози да изглеждат като сериозно кино.
Spoiler: show
Изключая няколко свежи момента с braindamaged Ерик и доста добрата игра на Марни.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Post by Killua » Thu May 10, 2012 11:12 pm

5 сезон излиза този юни..
http://www.youtube.com/watch?v=2s-L2q4sWdk
Не съм много развълнувана де, ама ще му фърля едно оче..
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Fri May 11, 2012 12:02 am

При всички положения смятам че по зле от 4ти не може да стане, поне има интересни добавки (като актьори) за сезона, но HBO може и да решат да ме опровергаят.

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Fri May 11, 2012 3:56 am

Вие не разбрахте ли, че единствената причина за съществуването на ТБ е да има пари за Империята и Троновете?

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Jun 01, 2012 3:03 am

Е не, основно е защото всички други техни сериали се занимават основно с цици, а тоя е за - как го казаха във Family Guy - "rich gay people".

На пети епизод от 4-ти сезон съм и подчертано ме кефи повече от трети. Дано има... нещо до края.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Ambartanen
Arcanist
Posts: 992
Joined: Mon Mar 15, 2004 6:45 pm

Post by Ambartanen » Fri Jun 01, 2012 5:42 am

Аз наскоро изгледах четвърти сезон на куп и ми беше забавен. Историята на Суки продължава да е най-скучната и към края всичко забозя, но с изключение на последните няколко епизода другите герои си ме радваха. Всъщност Суки дразни само като е покрай мъжете си, щото любовната й драма не може да ми е по-безинтересна.

Очаквах проблема на Джейсън от началото на сезона
Spoiler: show
когато го изнасилиха всичките шифтърки
да се разгледа малко по-сериозно, а той се използва за няколко майтапа и почти напълно се забрави след един-два епизода.

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Mon Jun 11, 2012 2:49 pm

Премиерата на 5ти сезон мина. Като цяло, не беше зле, но определено можеше повече. Най-малкото не очистиха Taра, голям пропуск. И не показаха нищо смислено като завръзка на новия сезон.

User avatar
Ambartanen
Arcanist
Posts: 992
Joined: Mon Mar 15, 2004 6:45 pm

Post by Ambartanen » Mon Jun 11, 2012 4:33 pm

Е, явно Ръсел Еджингтън ще е лошковеца, макар че още не се е появил. Поне за щастие разделиха Бил/Ерик и Суки (поне временно).

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Tue Jun 19, 2012 2:58 pm

Новия епизод в резюме - твърде много екранно време отделено на оная черната коза и fairy vagina-та. Твърде малко флашбеци с Пам. Vampire authority-то - това обещава да е интересно, поне домомента в който на двамата глупаци не им притрябва Съкито. Всичко друго беше same old shit - прекалено много персонажи които просто няма как да не бъдат вкарани абсолютно всичките в рамките на всеки пореден епизод.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests