Абсурди някфи

Мръсните страсти – на сапун
Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Wed Oct 06, 2010 7:47 pm

Roland wrote:Ъъъ, ако Мадона излезе с алтернативно мнение за Бах, ще й се смея също толкова, колкото ще се смея на теб. Дел Торо е добър режисьор, но това не го прави по някакъв магически начин авторитет за всичко останало. И пак казвам, щеше да ми е по-кредибилен, ако това мнение го казваше БЕЗ да се е ангажирал с правенето на игра.
Е ти като се смееш, мен(примерно) трябва ли да ми пука? Големият авторитет... :lol:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Oct 06, 2010 11:42 pm

Не знам дали трябва, знам обаче, че ти пука :lol: И не знам що изведнъж заговорихме за това на кой му пука от кого, аз коментирам само, че Дел Торо е точно никакъв авторитет като опре до игри.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Thu Oct 07, 2010 12:12 am

Той в случая няма значение дали е авторитет. Важното е че ако приложим собствените ти съждения:
Иначе Амелия обясни какво имах предвид. Пак повтарям - всеки геймър с претенции иска да смята гейминга за изкуство, но не в това е въпросът. Въпросът е обикновеният Минчо, който може и да е, а може и да не е играл три игри през живота си, да знае - както е с филмите, книгите, театъра и т.н. - че игрите са изкуство. Щото в момента не го знае. Вие трябва да ми кажете как ще го убедите.
Излиза че Минчо почва да научава от разни като Торо че игрите са изкуство и това му се набива в главата .

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Oct 07, 2010 12:27 am

Обичам, когато ми цитираш приказките в неправилен контекст. На Минчо Дел Торо му е казал, че игрите са изкуство. Номерът е, че десет като Дел Торо са му казали, че не са. На кого ще вярва?

Предполагам, че трябва да се стигне до натрупване.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Thu Oct 07, 2010 1:26 am

Еми да де - капка по капка вир става. Сега Дел Торо, след време някой друг и после ще видим след 5-6 години дали ще е както сега.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Thu Oct 07, 2010 6:00 pm

Roland wrote:Не знам дали трябва, знам обаче, че ти пука :lol: И не знам що изведнъж заговорихме за това на кой му пука от кого, аз коментирам само, че Дел Торо е точно никакъв авторитет като опре до игри.
Объркал си се нещо за пукането. Ако не беше лицемерно същество, може би щеше да ми пука, може би. Или поне да имаше някаква по-сериозна гейм култура, но уви...

RRS, не след 5-6, след 1-2 ще се види промяната. А че ще има разни хорица, които вероятно никога няма да приемат игрите за изкуство, в това не трябва да се съмняваш. :lol:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Oct 07, 2010 6:33 pm

И защо, нахално човече, смяташ, че съм лицемерен, ако не е тайна?
And you can't dance with a devil on your back...

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Thu Oct 07, 2010 7:05 pm

Roland wrote:И защо, нахално човече, смяташ, че съм лицемерен, ако не е тайна?
Не е нещо, за което и сам човек не би се досетил за теб и ядрото на този форум. Достатъчно е човек да е бил наоколо известно време. А иначе контактувам с човек, който просто потвърди догадките ми. В следствие на това, което знам, сега виждам теб и доста членове на този форум в една коренно различна светлина. :lol:

Както и да е... Темата е за друго.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Oct 07, 2010 8:02 pm

Или с други думи "нямам какво да кажа, така че ще се направя на мистериозен". Не ми е ясно какво търсиш в тоя форум като сме такива лицемери там, нито пък какво търси "човекът", с когото контактуваш (не, че не е ясно кой е). Някаква особено странна форма на мазохизъм явно.

А темата Е за друго, наистина, и е жалко, че веднъж барем не можа да се въздържиш да я насочиш към мен.
And you can't dance with a devil on your back...

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Thu Oct 07, 2010 8:40 pm

Roland wrote:Или с други думи "нямам какво да кажа, така че ще се направя на мистериозен". Не ми е ясно какво търсиш в тоя форум като сме такива лицемери там, нито пък какво търси "човекът", с когото контактуваш (не, че не е ясно кой е). Някаква особено странна форма на мазохизъм явно.

А темата Е за друго, наистина, и е жалко, че веднъж барем не можа да се въздържиш да я насочиш към мен.
Ти сам насочваш темата към себе си. Ако в коментарите ти не крещеше колко се гордееш от смешната си позиция, може би нямаше да афектираш никой опониращ ти. Цялата тема стана толкова страници заради теб + твоя "ескорт"(Trip). Понеже темата ти позволява да си извърташ нещата, както поискаш, не приемаш никаква аргументация, а и Trip е зад ъгъла, готов да помага. Реторики, меторики, за вас е без значение как се аргументираме, просто си бълвате едно и също.

Иначе аз на никакъв не се правя. Там е и проблема. Тук има една част потребители, които не ни трябва да се преструваме(макар и обяснимо малко).

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Thu Oct 07, 2010 9:18 pm

Обърнахте го на лична препирня. Моля ви - спрете се навреме.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Thu Oct 07, 2010 11:11 pm

Грозно.
Аз от лицемерните ли съм според онзи източник бтв? :lol:
Не ти препоръчвам да му вярваш много между другото. Не е особено кредибъл.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Fri Oct 08, 2010 5:47 pm

Amelia wrote:Грозно.
Аз от лицемерните ли съм според онзи източник бтв? :lol:
Не ти препоръчвам да му вярваш много между другото. Не е особено кредибъл.
Според него не си. А и аз до този извод стигнах и без негова помощ преди доста време, но за други неща мога да те критикувам. :P

Пък и дай да не се шегуваме, то пред фактите какво да е кредибъл. Той просто ми каза неща, които са унизителни за голяма част от интелектуалците в този форум, на фона на претенциите им. Аз, да речем, не мога да попадна в подобна светлина, поради простото фактче, че не се правя на нещо, което не съм. Затова и сега някак ми избива на смях, като чета нечии коментари.

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5771
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Fri Oct 08, 2010 7:48 pm

Е кажи какво толкова се говори де, защо си къташ информацията? Интересно ми е, а пък ако е вярно, още повече си задължен да го кажеш.
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Fri Oct 08, 2010 8:27 pm

Ghibli wrote:Е кажи какво толкова се говори де, защо си къташ информацията? Интересно ми е, а пък ако е вярно, още повече си задължен да го кажеш.
Нищо не се говори. :lol: Не ми пука достатъчно, че да се занимавам. Всеки тук си знае що за стока е, аз включително. А и ядрото от по-"важните" членове на този форум си се знаят точно колко струват. Освен това нямам намерение да развалям този весел фарс на елитизъм и лицемерие. То аз и не мога. :) В същността си този форум никога няма да се промени. Неслучайно годините си текат, но реално пишат една групичка хора и тук таме някоя заблудена душа(като мен и още 2-3-ма).

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest