За/Из/По-губени във WoW (място за nubs, дето още я играят)

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Mon Mar 30, 2009 1:52 pm

Tais wrote:иначе общо взето Ралпартс снощи премина в следната схема - боди пул от страна на Ланис (ей, това паладините са все с рогата напред - безразсъдна работа, ама си е определено болест по плейта :P ), последвано от аое... :roll:
Тц, не беше боди пул - поне повечето случаи не беше. Или ползвах hand of reckoning (taunt) , за да ги дръпна при мен, или направо ги прасвах с джаджмънт по главите. Бях се заела да танквам и си бях качила и Righteous fury за threat :P Така да се каже, исках да не ти късат и цапат копринената рокля - не че много успях май (то не и че гледах много) :lol:

За AQ40 още ме МНОГО ЯД, че не направих скрийншот на черна маца със златни крила (от avenging wrath). А и картинката на огромните майндконтролнати и качили на ръст паладин с голяма брадва в ръцете и ДК с голям меч, излизащи победоносно от мелето на бос-копията - ех... и това трябваше да се скрийншотне. Със сигурност успях да пребия Мискинчето, за другите не знам.. .Ама се съсипах да се хиля, честно:)))
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Mon Mar 30, 2009 2:03 pm

аз на мелее-тата набивах канчетата за Шадоу-новата, щото се улисват да бият боса и тя ги помита - ей, го на Браги цяла 80-тка станал и все умрял на първата Шадоу-нова! :evil: че и Ланис с толкова рейд-опит - и тя у гробището! дисциплина си трябва!!! рейндж-дпс/хилърите е добре да стоят до мене, щото аз гледам небето за инфърнали, а и следя за рейнджа на Шадоу новата - той е 30 ярда... иначе в битката с Принца, чисто ината ни крепи май... не мога да си представя да уайпна там! :oops:

в АК 40 аз лично адски се забавлявах и Бога ми, бих останала цяла вечер да уайпвам на Скерам, ако зависеше от мене :oops: ама разума проговори чрез Илия, та го заменихме за АК 20... не че се оплаквам - аз съм влюбена точно в АК 20, а и Елейн още не е видяла битката с последния бос там (оставихме неубити 2 боса+крайния), обаче някак ми се искаше да гътнем и някой в АК 40 :oops:
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
B. Delvig
Sorcerer
Posts: 354
Joined: Tue May 18, 2004 6:58 pm

Post by B. Delvig » Mon Mar 30, 2009 2:04 pm

По въпроса за хероик на Цитаделата и ачийвментите - аз от вчера съм 'онърд..така че..когато ви се ходи 8-) Снощи като се върнах в Honor Hold- a командира вика "Обадиха се орките, казаха да те правим 'онърд предсрочно само да не им ги водиш ония откачените повече..." Та така...
Хеликоптерите са душите на взривени танкове...

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Mon Mar 30, 2009 2:11 pm

Рейд опитът ми е като кастър. Честно казано не проверих какво ме уби на принца, щото новата беше 2-3 секунди след това - и Мискинчето се гътна. Но пак моя си е вината - с 1hp живот трябваше веднага да бягам.

И за безразсъдството си признавам без бой - има нещо много хубаво в това да се бухнеш в мелето и да пердашиш на място. Въпросът е само да не е твърде краткосрочно удоволствието, като ти сгънат ламарините :lol:
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Mon Mar 30, 2009 2:16 pm

Делвиг, къде тръгна и ти по хероици преди 70 лвл, бре :lol: аз само се чудя дали не може в Накс да те наврем към 68 лвл (помните ли дали искаше непременно 70 лвл инстанса?)... тя Ланито пообра де що танкистки плейт падна онзи ден :lol: ще го правим танк детето, съдба е това, както Фортуната отреди на Елейн да хийлва :P
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Mon Mar 30, 2009 2:19 pm

Е, вас не ви е страх да мрете, та няма лошо :twisted:
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
B. Delvig
Sorcerer
Posts: 354
Joined: Tue May 18, 2004 6:58 pm

Post by B. Delvig » Mon Mar 30, 2009 2:46 pm

Според мен имаш предвид Каразан а не Накс..
Каразан - > 68
Цитадел Хероик - > "Като ни се ходи" Дропа изисква 68-70 де..
Хеликоптерите са душите на взривени танкове...

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Mon Mar 30, 2009 2:47 pm

не можеш да ни уплашиш с умиране ти, а и сме богати - поправките не ни плашат :P мене ми се иска да бяха 80-тки подрастващите, че да пробваме в бг-състав Накс и ОС/Мали... ееех, мечти.. :oops:
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Mon Mar 30, 2009 2:49 pm

B. Delvig wrote:Според мен имаш предвид Каразан а не Накс..
Каразан - > 68
ох, Каразан, разбира се... :oops: то, щото в Накс ми се ходи с вас... :roll:

а ти ставай вече 68 лвл, че да ходим дее... много се подмотваш! :evil:
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Mon Mar 30, 2009 3:17 pm

Ти все едно си изненадана от скоростта на левълване :))) :P

Неприятното е, че скоро волната ни програма ще се ограничи сериозно, заради Улдуар. :roll: Трябва да левълна Йоа дотогава.
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Mon Mar 30, 2009 3:37 pm

така е... удари ли пач 3.1 и дойде ли Улдуар ще рейдваме, както е по рейд-програма в 5 от 7 дни в седмицата... така чееее - използвайте ни докато е време :lol: е, в свободните си 2 дни, живот и здраве, ще ходим по хероици и дай Боже - Накс/ОС/Мали 10... стига да не сме тотално каталясали от рейдването пред седмицата :roll: то зависи и как ще върви прогресирането в Улдуар... но на първо време ще сме силно ангажирани с него де... че и отдавна го чакаме :oops:
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Mon Mar 30, 2009 4:33 pm

Ммм, голям съм идиот. Ловя си риба в Айрънфордж, хващам голямата риба и по инерция кликам въдицата за ново хвърляне. Изпуснах я...


Едит: 50 риби по-късно го хванах! Имам си ачийвмънт за Old Ironjaw ^^. С кой ще се промъкваме в Оргримар за другата риба и изобщо за риба ^^.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

iliak
Smallfolk
Posts: 21
Joined: Tue Jan 20, 2004 2:50 pm

Post by iliak » Mon Mar 30, 2009 4:53 pm

Трябва да призная че Принц 2-а човека се оказа най-вдъхновяващият event за мен от месеци :) Аз в един момент помислих че останахме само 2-ата с Elain на него но браво на Таня че оцеля и експертно го преби докато май успя да ми удари и един бинт (от битката запомних само как си следия cooldown-ite за RuneTap/DeathStrike/IBF и бодрите възгласи на умрелите съпартиици).

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Mon Mar 30, 2009 4:59 pm

аз затова от бая време насам съм на ауто-луут, щото ме мързи да кликам по два пъти :lol:

и елате да ме видите в какъв ужас изпадам всеки път в рейд, когато Луут-мастъра се спомине и някой избърза да кликне на изстиващото тяло на боса преди да съживим офицера - като ми се опнат онези прозорци с епици - всички пасват, а спечелилите си прибират плячката избирателно... веднага си сменям да не съм на ауто-луут и преди да си взема значките го проверявам по три пъти, че да не нинджосам всички епикс :lol:

Едит: Илийка при целия адреналин само си виках "трябва да оцелеем, не може да умрем"... честно казано, аз бях убедена, че ще падне (бая сме изнагляли покрай рейдове и гиър), та БУКВАЛНО се шокирах да видя надигащото се зомби до трупа на Малчезар :lol: толкова се бях самоубедила, че не можем дза умрем двамата :lol:
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

Svetlio
Sorcerer
Posts: 472
Joined: Wed Aug 02, 2006 10:57 am

Post by Svetlio » Mon Mar 30, 2009 5:08 pm

Elayne wrote:Едит: 50 риби по-късно го хванах! Имам си ачийвмънт за Old Ironjaw ^^. С кой ще се промъкваме в Оргримар за другата риба и изобщо за риба ^^.
Честито! Ама тази беше лесна :P Тичай сега към Елвин Форест да ловиш още по-рядката риба

А В Огримар аз не се промъквам, просто си влизам, особено като имам тоз ачийвмънт :mrgreen:
Spoiler: show
Image

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests