WarCraft III

Всичко, което ви вълнува около голфа, бингото и стрип-покера...

Moderator: AlDim

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Wed Feb 04, 2004 1:53 pm

Ами зависи - лично аз на 7 ма на по-големи карти, на 6 - на по-малки, на Bloodbath играя с теран:)
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Wed Feb 04, 2004 3:15 pm

Някой админ може ли да прекръсти топика на "близардските игри" или нещо подобно? Щотч май тука най-малко за вц-то говорим...
бтв някой играл ли е star craft оригинален или копие от оригинален диск? То туи джевотно имало и музика бе!!! И то доста яка:). То, сигурно, всички знаят ама айде! То пак добре, че не разбирам сега за Диабло(спред мене тя игра има най якия саундтрак):)
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Wed Feb 04, 2004 4:45 pm

Ми аз - имам и стреца и Broodwar с музика филчета и квот се сетиш(оххх Сара), даже имам специалната колекторска серия с голите снимки на Кериган. Наистина звучеше приятно.

Според мен Дризт най-яките саундтраци на игри са:
1. Prince of persia
2. RtCW
3. Diablo I
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Wed Feb 04, 2004 5:06 pm

значи все пак sc имал филмчета...
ами за соундтаци може би:
1)Диабло1; диабло 2-1-ви град
2)СтарКрафт(оххх Сара):)
3)Blood Omen2
4)WarCraft3
5)Nox
6)Icewind Dale2
7)Мedal of Honor/Battlefield
8)Need For Speed(първите части, 2-3 песни от последната)
9)Red Alert:Yuri`s Revenge
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Wizard
Smallfolk
Posts: 14
Joined: Wed Feb 04, 2004 10:35 pm
Location: Sofia
Contact:

War

Post by Wizard » Wed Feb 04, 2004 10:58 pm

A bre WarCraft III e edna super qkq igra.Az li4no jitkam qko Bnet.I tva s wardena kvo kato go napravat i prava 2 kuli i wardena sedi i gleda.A puk Demon Huntera ne e lo6 geroi 6toto vs Undead ti idva na Mana Burn i nema ve4e mana za tebe i duha6.Ako nekoi ot vas jitka Bnet da si kaje Nicka i moje nekoi put da jitnem i BTW taia nedelia v Ma3x5 6te ima Tournit po WarCraft III 1vs1.

Diablo II su6to mnogo q uvajavam.Su6to kakto i Diablo I neznam dali mnogo hora sa q igrali 6toto e super stara igra no igrata si q biva poviarvaite mi:).

StarCraft e edna dosta ostariala igra i ve4e vreme da ima StarCraft II spored mene maka4e sega e vreme da izliza Word Of WarCraft.No da se nadiavame 4e 6te izleze skoro.
The Winner Never Quits And The Quiter Never Wins

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Re: War

Post by thunder » Wed Feb 04, 2004 11:28 pm

E чак на турнир по ВЦ не - от година не съм я играл. А онлайн играя само Меджик, сори :)
То и стареца, като се замисля оттогава не съм го пускал, ма може да направим някой старец някой път :)

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Thu Feb 05, 2004 9:16 am

1)Ти наистина ли си губиш времето да правишкули бе? Warden-а пуска shadowstrike и бяга, кулите най-много да и вземат 1/3 от живота, макар че се съмнявам да успееш да сътвориш две кули докато аз направя герой.
2)всички са играли Диабло, прочети темата "старото харо"
3)Прави се мод за SC, всичко си е същото, само че графиката е като на ВЦ-то, пълен провал ще бъде според мен.
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Wizard
Smallfolk
Posts: 14
Joined: Wed Feb 04, 2004 10:35 pm
Location: Sofia
Contact:

Post by Wizard » Thu Feb 05, 2004 10:30 pm

E dobre are da igraeme igrai mi na Warden i 6te vidi6 kak 6te stoi6 i 6te gleda6.Puskam edin nerubian i te suroundvam s Ghouls i nema Warden.Tva mnogo 4esto go pravia v Bnet i wardena ne me pritesniava izobshto 6toto e na nova+coil jivot
The Winner Never Quits And The Quiter Never Wins

User avatar
mitkohr
E'lir
Posts: 195
Joined: Tue Jan 20, 2004 1:36 pm

Post by mitkohr » Fri Feb 06, 2004 10:54 am

Wizard wrote:E dobre are da igraeme igrai mi na Warden i 6te vidi6 kak 6te stoi6 i 6te gleda6.Puskam edin nerubian i te suroundvam s Ghouls i nema Warden.Tva mnogo 4esto go pravia v Bnet i wardena ne me pritesniava izobshto 6toto e na nova+coil jivot
Точно де, аз казах ако не внимаваш ... :) Пък и говорим за началото на играта когато нямаш Лич. Освен това гледам по реплейте вече масово хората си вдигат изкуствено нивата с огърлици и ботуши. В общи линии такатиката с Варденката работи най добре срещу хюмани(Аркмейдж .. :))

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Fri Feb 06, 2004 11:24 am

Или вс елфи, щото whisp-овете им не праят демидж
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

Anarchy_team
Smallfolk
Posts: 2
Joined: Sun Feb 08, 2004 7:01 am
Location: Capitol of Anarchy!

Post by Anarchy_team » Sun Feb 08, 2004 7:12 am

Така...имам ДВА въпроса...
1. Дризт...ти Дризт ли си? Веселият даенлин, който вися два дни надолу с главата?
2.Някой има ли инфо относно Продължението на Стареца Брадвар.
А за Warcraft...Според мен експенжъна е пълен боклук...Reign of CHAOS беше доста по-готин...но си е така... всеки експенжън скапва игрите..

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Feb 08, 2004 10:36 am

С изключение на тези, които ги подобряват, нали? Които са мнозинство всъщност...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Sun Feb 08, 2004 10:46 am

Така - за стареца - от Виелицата не са обявили нищо- само призрака, но той е търд пърсън, и не се разработва от тях а от някакви нови малоумници.Starcraft II според мен няма да видим преди 2007. И честно казано близзард не са това което бяха:( - почнаха да пускат много масови полуфабрикати, а едно време - докато се науча да спирам Bloodlust-нати огрета на Warcraft II колко времев мина:( .
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Feb 08, 2004 1:25 pm

не знам, последната игра на Близардци, която наистина ме е забавлявала, беше второто Диабло, и то не заради големите си достойнства, а заради атмосферата на анимациите и историята. Спийкинг ъв уич, последната смислена такава в близардска игра си остава тая в оригиналния Старкрафт.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Sun Feb 08, 2004 9:14 pm

The Dragon wrote:Така - за стареца - от Виелицата не са обявили нищо- само призрака
Аааргх! Какво стана с добрия стар НОРМАЛЕН английски! Джийз...

Ениуей, Стакрафт им беше наистина последната яко правилна игра на Близзард... просто ВЦто с тоя безумен микромениджмънт, който изисква, е нечовешка работа, поне за мен. Предполагам че ако седиш по цял ден, ше се пообучиш, ма мерси. Искам да си пращам дванайстките в мелето и тва е, не да мисля във всеки момент кой на колко сантиметра да е и кви магии да му кликам, че да е по-ефективен. Ае холан.
This is it. Ground zero.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests