Women can't drive and men are pigs with beer kegs. +18

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

Sex?

Male
12
28%
Female
3
7%
Yes, please :)
28
65%
 
Total votes: 43

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Fri Jun 17, 2011 6:20 pm

Amelia wrote:Е аз се разправям с мъже. Много са яки!!! 8-)

Трябва да има повече от тях. Трябва и да позволят полигамията най-сетне, кви са тия работи са да избираш само един?

ЗА ХАРЕМИ И СЕКСУАЛНА ОБДЖЕКТИФИКАЦИЯ НА ПОЛОВЕТЕ!!!
Кой е с мен?
Брой меее :)
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri Jun 17, 2011 6:20 pm

Ей, Жоро, забравих на шайха изпълненията, ма той беше сравнително самотен в тях. А че жените са ужасни шофьори - аз няма как да го оборя като твърдение - аз съм трагикомедия зад волана, и познавам само една жена, която всъщност може да кара добре. Което не променя факта, че повсеместно най-злите катастрофи с най-многото жертви се правят от мъже, дори в тая част на света, където жените шофьори са съизмеримо количество с мъжете шофьори (щото в Бг не е баш така). То затова на жените тук им искат по-малко пари за застраховка - отчитат ги като по-малко рискови шофьори.

Клеймор - е Морвето май ни е най-свирепата менада-феминистка. Та призови я. :lol:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4957
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Fri Jun 17, 2011 6:23 pm

Мечка страх, мене - повече :lol:

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11241
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Fri Jun 17, 2011 6:34 pm

Другари, това ли е темата, в която мога да си призная, че съм влюбена в Бойко Борисов? :unsure: Щото като стана дума за мъже... :oops:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri Jun 17, 2011 6:37 pm

Е то ние всички сме влюбени в Бойко Борисов. То това няма нужда даже да се оповестява - то се разбира от самосебе си. Най-прекрасният екземпляр от най-якия пол, ех...
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Alexis
Forsaken
Posts: 2684
Joined: Sun Jan 11, 2004 4:57 am
Location: In front of the computer

Post by Alexis » Fri Jun 17, 2011 6:38 pm

]
Amelia wrote:Е аз се разправям с мъже. Много са яки!!! 8-)

Трябва да има повече от тях. Трябва и да позволят полигамията най-сетне, кви са тия работи са да избираш само един?

ЗА ХАРЕМИ И СЕКСУАЛНА ОБДЖЕКТИФИКАЦИЯ НА ПОЛОВЕТЕ!!!
Кой е с мен?
Амели, и аз съм за, ама бидейки дори по-либерална и недискриминираща, аз искам да се разправям и с мъже, и жени, само да ме кефят! Да на полигамията и на множественото съвместно съжителство!
Hic locus est ubi mors gaudet succurrere vitae

Обичам си аватара!!

Die, Fanboys <- a blog for random anime bashing and raving

User avatar
Vex
Farmer
Posts: 64
Joined: Sat Dec 12, 2009 10:44 pm

Post by Vex » Fri Jun 17, 2011 6:44 pm

Французите са го измислили - казва се menage a trois. Сега под въпрос е защо са се ограничили само до 3-ма.

А дамите, които си падат по ББ - не знам как ще преборите Адриана Скленарикова. :lol:
Bosnia... they don't have roads, but they have Facebook.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6471
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Fri Jun 17, 2011 6:44 pm

Amelia wrote:Е, Морве, кървавата физиономия е последствие от това, което носи кефа - а именно как въпросната физиономия става кървава. :lol:

Процесът на бой може да е много надъхващо и красиво нещо, особено в разните бойни изкуства.
Мхм...
До преди да се захвана с тренировките, не знаех че е възможно някой да измете пода с теб или да те фрасне толкова силно, че половин минута да не можеш да си поемеш дъх, от чисто приятелски чувства...

И преди съм споменавал, че съм тренирал айкидо към три години. Почти толкова, да... Защо спрях няма да споделям, понеже не е за форума. Въпросът е, че в доджото научих едно доста интересно нещо, което, поне донякъде, има връзка с темата. Когато една жена реши, може да бъде не по-малко опасна от всеки мъж. Не знам дали съм споменавал, но бях известен като напълно нечуплив тип, който не се оплаква от болка и не обръща внимание на нараняванията. Нямаше как да е иначе, предвид факта, че имам изключително гъвкави стави, като особено китките мога да си ги кривя във всяка възможна посока без особени проблеми, а и имам доста висок праг на болка принципно. Случвало ми се е да ме изхвърлят извън татамито, директно на паркета, и да се изтреса толкова силно, че да ме чуят чак в съседната зала, където в момента се провежда тренировка по волейбол. Подобни инциденти са неизбежни, впрочем. Никакви проблеми, изправям се, опъвам си кимоното, че се смачкало, и си продължавам тренировката. Един-единствен път съм се връщал от тренировка с трайно нараняване, на което му трябваха няколко дни, за да отшуми - беше изключително силен ключ на китката... Направи ми го момиче, което ми беше два сантиметра над рамото най-много. На моята китка, дето мога да я извия във всички възможни посоки, докато палецът ми опре в предмишницата, без дори да усетя натоварване. Като цяло поне в залите, където тренирах, жените и момичетата бяха по-агресивни, правеха по-силни ключове и по тежки хвърляния, откъм издръжливост и техника, а в повечето случаи и чиста физическа сила, не отстъпваха по нищо на мъже с подобен опит в изкуството... Като цяло бяха по-опасни, всъщност. Та така... Слабият пол... Нежният пол... Трънки. При положение, че познавам доста жени, които могат да ме нагънат като салфетка, без дори да се препотят, как да го вярвам това...
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri Jun 17, 2011 6:46 pm

@Алексис
Е, който квото го влече естествено. :lol:
Аз също не бих отказала на някоя жена, ако ме кефне. :mrgreen:

Тук бтв имаме един ганаец, който разправяше, че много иска да има харем и че трябва да се позволи такива да има. Ма само за мъжете. На въпроса (мой и на една мексиканка): "що само за мъжете беееееее, и ние искаме", той каза "ми кво ше прайм с децата??? Как ще знаеш чие е твое???".

Земи тва чувство за принадлежност. :lol:
Сложни, СЛОЖНИ социални проблеми.
Last edited by Amelia on Fri Jun 17, 2011 6:48 pm, edited 1 time in total.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Mushu
Aes Sedai
Posts: 1652
Joined: Tue Apr 13, 2004 11:39 am

Post by Mushu » Fri Jun 17, 2011 6:46 pm

Искам да ви кажа, другари и другарки, че .... едно време и аз харесвах Бойко Борисов :oops: Ето, признах си *отдъх* , хубаво е, че има и сродни души :)
Сега, аз също харесвам мъжете повече, затова мъжът ми тройка с друга жена няма да види нивгаш, щото просто жените не ме кефят :lol: Ноо, абсолютно не държа да имам повече от 1-2 (единия да работи, другия за удоволствия, хохохо), щото трябва да ви кажа, че мъжете са едни големи бебета! Баси, аз колкото се грижа за децата си, толкова се грижа и за мъжа си, втф! Сега, може и моят екземпляр да е такъв, ама не е! Ако се намери мъж, който да ми отговори на всички изисквания, веднага се развеждам, това е. (Ех, има един в една манга, басимус и пича, ама е гей! Нищо, пак го вземам!) Кхм, та така, истината е, че твърде често се срамувам от своя пол, такива кифли са се навъдили, че не е истина!

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Fri Jun 17, 2011 6:51 pm

Много реклама, много нещо тука. :lol:

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Fri Jun 17, 2011 6:57 pm

Amelia wrote:@Алексис
Е, който квото го влече естествено. :lol:
Аз също не бих отказала на някоя жена, ако ме кефне. :mrgreen:
Между другото - ето ви нагледна демонстрация на разликата между мъжкото и женското мислене. Хората приемат за съвсем нормално, и даже за куул, когато Христина заяви, че би пуснала на жена, ако я кефи много. Но нека си представим как ще се погледне на Сашо, ако той заяви как би го налапал на мъж, който много го кефи.

Христино, коментирай! Докъде достига широката ти кройка?

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Fri Jun 17, 2011 6:58 pm

Баси, ако това със Сашо някога се случи, с одобрението и участието на Хриси, толкова бих се смял :mrgreen:

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Fri Jun 17, 2011 6:59 pm

Silver wrote:
Amelia wrote:@Алексис
Е, който квото го влече естествено. :lol:
Аз също не бих отказала на някоя жена, ако ме кефне. :mrgreen:
Между другото - ето ви нагледна демонстрация на разликата между мъжкото и женското мислене. Хората приемат за съвсем нормално, и даже за куул, когато Христина заяви, че би пуснала на жена, ако я кефи много. Но нека си представим как ще се погледне на Сашо, ако той заяви как би го налапал на мъж, който много го кефи.

Христино, коментирай! Докъде достига широката ти кройка?
Миии най веоятно ще каже Meh. Ако пък случайно я изкефи на външен вид ще предложи тройка :)

В най унизителния случай ще даде на Сашко съвети. И освен ако не и лепнал нещо надали ще го прави на проблем.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Fri Jun 17, 2011 7:03 pm

Да, обаче аз бях сериозен.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests