- Spoiler: show
Cosplay
Толкова много уин само в един пост!!!
Онизука... Ейс...
АААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!
И нататък има много яки от по-професионалните косплеи. Има там един на Хижиката страхотен. Фей е с ужасно вулгарна мутра - с Джулия са като от някой евтин порнаж вадени...
Ипо ми мяза малко на Мията, ма косплейъра се е постарал там - я кви хубави плочици има на корема.
Ако някой намери хубав косплей на Зоро, споделете го с нас!
Онизука... Ейс...
АААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!
И нататък има много яки от по-професионалните косплеи. Има там един на Хижиката страхотен. Фей е с ужасно вулгарна мутра - с Джулия са като от някой евтин порнаж вадени...
Ипо ми мяза малко на Мията, ма косплейъра се е постарал там - я кви хубави плочици има на корема.
Ако някой намери хубав косплей на Зоро, споделете го с нас!
Тоя на Спайк за мен е маса сполучлив, при все леко емо прическата. Иначе верно че Фей и Джулия са кифлички ма нема ги върнем... 
Много добър косплей на Асука и един на Скенти и Нийсокс.
Много добър косплей на Асука и един на Скенти и Нийсокс.
- Spoiler: show
- Spoiler: show
I’ve never seen myself
And I hope I never know
I’m nothing but a shell
Nothing but dust,
in an inferno
And I hope I never know
I’m nothing but a shell
Nothing but dust,
in an inferno
А предполага ли се да е с аграрен тен "на потник"?
Hic locus est ubi mors gaudet succurrere vitae
Обичам си аватара!!
Die, Fanboys <- a blog for random anime bashing and raving
Обичам си аватара!!
Die, Fanboys <- a blog for random anime bashing and raving
БТВ, докато бях в Испания октомври месец, попаднах на местния ежегоден Салон на мнагата и там се нагледах на грозен косплей. Имам и малко снимков материал, макар че старателно се опитвах да избягвам тази травма. Много се боях, че може да се напука обектива на фотоапарата. 
Hic locus est ubi mors gaudet succurrere vitae
Обичам си аватара!!
Die, Fanboys <- a blog for random anime bashing and raving
Обичам си аватара!!
Die, Fanboys <- a blog for random anime bashing and raving
Last edited by Amelia on Wed Dec 21, 2011 8:37 am, edited 2 times in total.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 3 guests








































