Споделете пак

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Sep 22, 2012 10:28 am

Нищо не може да опише абстрактността на това да четеш последния пост на Амелия без контекст, когато си интензивно пиян, силно напушен и е 2:30 през нощта (._. )
And you can't dance with a devil on your back...

kalendarа_ska4a
Misting
Posts: 338
Joined: Mon May 30, 2011 6:26 pm

Post by kalendarа_ska4a » Sat Sep 22, 2012 2:02 pm

Bad boy...

Xellos
Moderator
Posts: 20303
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Sep 24, 2012 6:39 pm

Ебахти ако някой ми беше казал колко е трудно човек да си намери сини калници на старо за голф 3ката нямаше да му повярвам.. дори при италианеца няма... да фак! Форума на vw е по-голям от уикипедията, но за сметка на това нищо не можеш да намериш сред цялата гмеж обяви.
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Mindcrime
Arcanist
Posts: 827
Joined: Sat Mar 29, 2008 5:31 pm
Location: Shadow Earth

Post by Mindcrime » Tue Sep 25, 2012 8:33 am

Мани, аз търся един червен за Брава.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11241
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Tue Sep 25, 2012 10:06 pm

Цял ден си тананикам хита на Гошо от Почивка. Йе, ай хърд ю! Бойко Борисов, Бойко Борисоооов!
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Wed Sep 26, 2012 4:16 pm

http://news.ibox.bg/news/id_1441116846
Японският концерн Sony патентова нова технология за идентификация на потребители с помощта на ДНК. Технологията описва начин за идентификация чрез събиране на комплексна биометрична информация - по ретината на очите, отпечатъци от пръсти, глас и друг.
Омръзна ми от журналисти, които са проспали основното си образование.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Sep 26, 2012 5:40 pm

ДНК-то в гласа, баце!
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
ProxyFantasy
Paragon
Posts: 615
Joined: Tue Jul 19, 2011 12:59 pm
Contact:

Post by ProxyFantasy » Wed Sep 26, 2012 6:10 pm

Неграмотността на журналистите в България е неизмерима. ;/ Тъжен факт...

User avatar
Dante
Mistborn
Posts: 1275
Joined: Sun Jan 20, 2008 7:58 pm

Post by Dante » Wed Sep 26, 2012 9:53 pm

По-тъжен факт е, че няма такова животно като коректори и редактори...
Сайт за нещата, които ни вълнуват - http://podmosta.bg/

User avatar
ProxyFantasy
Paragon
Posts: 615
Joined: Tue Jul 19, 2011 12:59 pm
Contact:

Post by ProxyFantasy » Wed Sep 26, 2012 10:40 pm

Дам и дори в ЗАГЛАВИЯ на статии се виждат абсурдни грешки...

User avatar
Alexis
Forsaken
Posts: 2684
Joined: Sun Jan 11, 2004 4:57 am
Location: In front of the computer

Post by Alexis » Fri Sep 28, 2012 2:47 pm

Споделям, че си купих шоколад Калебо (2,5 кг) и си го темперирах. Сега страдам от това че ме мързи да отида да си купя банани, които да си топя в това невероятно изделие на белйгийските шоколадови специалисти.
Hic locus est ubi mors gaudet succurrere vitae

Обичам си аватара!!

Die, Fanboys <- a blog for random anime bashing and raving

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Fri Oct 05, 2012 1:09 am

Вчера, 2-ри октомври, валя първи сняг в Калгари. Днес сутринта беше -2... А зимните гуми, които поръчах няма да са в наличност до средата на декември... Ще взимам други май.

Междувременно днес в car dealership-а, от който си купих Mitsubishi Lancer Ralliart-а, доста ме преебаха с първия scheduled maintenance за 5000км. Цакнаха ме яките 173 долара и сега като гледам са наплякали големи глупости, за да надуят изкуствено цената... Трябваше й само шибан oil change и евентуално да я погледнат отгоре-отгоре. Те обаче въртяли гуми, проверявали филтри... Много забавно, при положение че тия гуми след 2 седмици ги свалям, за да сложа зимните, ебаси.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Fri Oct 05, 2012 1:22 am

AlDim wrote:Вчера, 2-ри октомври, валя първи сняг в Калгари. Днес сутринта беше -2... А зимните гуми, които поръчах няма да са в наличност до средата на декември... Ще взимам други май.

Междувременно днес в car dealership-а, от който си купих Mitsubishi Lancer Ralliart-а, доста ме преебаха с първия scheduled maintenance за 5000км. Цакнаха ме яките 173 долара и сега като гледам са наплякали големи глупости, за да надуят изкуствено цената... Трябваше й само шибан oil change и евентуално да я погледнат отгоре-отгоре. Те обаче въртяли гуми, проверявали филтри... Много забавно, при положение че тия гуми след 2 седмици ги свалям, за да сложа зимните, ебаси.
Пълни глупости са тия смени на масло на 5к километра. Поне на 10к, тогава вече и филтрите е удачно да се сменят. Но ще те успокоя, като ти кажа, че в България повечето "майстори" дори тези неща не могат да свършат без да се оакат мощно. Аз например миналия месец сменях маслото на колата. По сервизна книжка(която занесох) тя взема 2.9 литра масло. Аз купих 4 литра. Прибирам се, на другия ден гледам маслото, то на макс и бие нагоре. Гледам тубичката, над 3 литра ги няма. Връщам се отново. Тоя път друг дебил. Започва да точи маслото и да ми говори некви неща. И го виждам, че прекалява с точенето. Оказа се, че бая е източил и трябваше да налива. Аз му казах кога да спре и стана перфектно, но от 4 литра тубичка да е останало около 100 мл. :lol:

Като бонус, не можаха да ми сменят филтъра на купето. Гледах го, смачка го и го навря някак. Щяло да се разпъне, като пусна да духа. Не се разпъна, пръска прашинки. Ще трябва да купя нов и да си го сменя. То е елементарно де, но ми стана неудобно да обяснявам на 20-30 години по дърт човек от мен. Та така, да ти имам проблемите... :mrgreen:

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Fri Oct 05, 2012 3:40 am

При повечето коли е 6-10k, но все пак аз съм малко по-спортен... Проблемът ми е, че ме цакаха 3-но повече, отколкото се предполага.

Xellos
Moderator
Posts: 20303
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Oct 05, 2012 8:32 am

Мдам, аз правя някакви последни скъпоструващи реставрации по колата да избута и тая зима, бах ги и майсторите една седмица боядисват два смотани калника... дип че не са ми зор толкова та не съм ги взривил.
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 2 guests