Грехота е да не гледаш

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Interpreter
Forsaken
Posts: 3462
Joined: Sun Aug 07, 2005 5:57 pm
Location: тук - там

Post by Interpreter » Wed Sep 20, 2006 9:46 pm

Моргана май ще излезе права за Сървайвъра, поне започна симпатично.

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Post by Killua » Wed Sep 20, 2006 9:55 pm

Interpreter wrote:Моргана май ще излезе права за Сървайвъра, поне започна симпатично.
Да, започна с цици :mrgreen: :mrgreen: Аз поне тва хванах и си върнах на ББ, където - О, чудо - попаднах отново на цици :lol: :lol:
shadow dance nikoga ne luje

Voland
E'lir
Posts: 188
Joined: Thu Dec 23, 2004 11:32 pm
Location: София

Post by Voland » Wed Sep 20, 2006 10:03 pm

Interpreter wrote:Моргана май ще излезе права за Сървайвъра, поне започна симпатично.
Абе не зная, дали защото съм гледал някой и друг момент от оргинала
ама тоя нещо ми дотъпя( въпреки че няма логика, ама оня ми изглежда по-автентичен, не че говорят на английски, ама де да знам)...
«– Вызываю на дуэль! – проорал кот… в лапах у него оказался браунинг.»

Voland
E'lir
Posts: 188
Joined: Thu Dec 23, 2004 11:32 pm
Location: София

Post by Voland » Wed Sep 20, 2006 10:04 pm

Killua wrote:
Interpreter wrote:Моргана май ще излезе права за Сървайвъра, поне започна симпатично.
Да, започна с цици :mrgreen: :mrgreen: Аз поне тва хванах и си върнах на ББ, където - О, чудо - попаднах отново на цици :lol: :lol:
хахахах - гледали сме по едно и също време. Трябва да признаем обаче, че циците по сървайвър бяха по големи, макар и силиконови...
«– Вызываю на дуэль! – проорал кот… в лапах у него оказался браунинг.»

User avatar
Corwin
Archmage
Posts: 2002
Joined: Fri Mar 26, 2004 3:41 pm
Location: Land of Supidity

Post by Corwin » Wed Sep 20, 2006 11:44 pm

се са цици, кой ти ги дава...
Не че ме интересува нито голем брат, нито оцелявай - че си нямам друга работа - я някое хироусче, я някоя китайска загадка, по добре от вселенската супа забърквана от някакви неадекватни нанадолници.
I like rusty spoons....
I like to touch them...
It's almost orgasmic...

User avatar
Couatl
Sorcerer
Posts: 492
Joined: Wed Feb 02, 2005 8:24 pm
Location: In the temple of the purple feathers

Post by Couatl » Thu Sep 21, 2006 2:31 am

Corwin wrote:...я някое хироусче, я някоя китайска загадка, по добре от вселенската супа забърквана от някакви неадекватни нанадолници....
Много правилно
...

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Thu Sep 21, 2006 9:34 am

Единствения коментар за циците - на тази Марго за убер отвратителни.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11241
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Thu Sep 21, 2006 10:10 am

Мен ме кефи :) Изпаднах обаче във връло недоумение как може хора, тръгнали за на майната си, да не са проявили дори елементарно любопитство какво аджеба може да се очаква от Карибската природа. Оная силиконова отрепка като се размрънка: "Ми то аз кат мислех, че тук навсякъде растат банани и можем да ядем кокосови орехи постоянно, пък то... И нямам огледало!"

Тя май е объркала каста, вероятно е искала в ББ3 да отиде, но като е чула "риалити" е решила, че ще да е едно и също. Четох коментар на нейни познати, според които е чудно не това, че се е отказала (слава Богу!), а че изобщо са я взели! :evil: Сега, аз разбирам, че вероятно може и да не може да пее (нали била фолкдива ужким там), но като такава вероятно доста добре свири... на определени, ъъъъъ, атрибути, така че чудно няма, но все пак това предаване го гледат и жени, баси! Може ли сто часа да ми дават как тая мазна мъстия се подмива и се обарва по безценния си силикон, а?!

Ако човек се абстрахира от неща като племената Дуло и Вокил (Слави верно най-накрая трябва да си го приберат от там, отдето са го изтървали и да почнат да го лекуват от обсесивните му налудности), нещата са интересни. За мен е нормално, че все пак имат някое и друго мачете - все едно корабокрушенци през 17 век да речем:) Нямаха обаче с какво да си запалят огън - едното племе успя да си направи сносен инструмент за тая цел, въпреки че огън така и не запалиха, но племето Силиконова Цица май пък съвсем няма да има огън скоро. Те дори изплюскаха по-голяма част от неприкосновените си запаси, балъците. Мъстията пак се прояви: "Ми к'воу, аз мога оттук нататък и на кокосови орехи да карам, няма проблеми!" Да бе, затуй се разкара веднага щом я пристърга тлъстия й мазен корем, пфу! :evil: Дано като напусне Пламен от ББ3 да я вземат нея, тя и без туй си е затам, момичето, може да й поставят мисия, подобна на тая на Пепи, само че да се прай на мъж... Бих искала да го видя туй Image

Бе като цяло засега бива, ще се гледа 8)
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Interpreter
Forsaken
Posts: 3462
Joined: Sun Aug 07, 2005 5:57 pm
Location: тук - там

Post by Interpreter » Thu Sep 21, 2006 10:34 am

Бях на три водки и силиконът нещо ми се разтрояваше, тия докато оцелеят току виж хвана цироза :( Но природата е хубава, де :)
А сега като прочетох за ласките на Пепи и че ще влиза и третата тризначка, бб3 - то ще се отказва твърдо.

Morgana
Paragon
Posts: 658
Joined: Sun Dec 19, 2004 7:34 pm

Post by Morgana » Thu Sep 21, 2006 9:43 pm

off topic

Първи впечатления от шоуто Сървайвър.
На мен ми харесва, въпреки малко бавното темпо с което започна. Пилотния епизод беше почти само представяне на участниците и природни картини от острова. И двете неща ми харесаха. Участниците са готини, няма нито 1, който да ме дразни или да ми е антипатичен. + това изглеждат интелигентни. Дори Маргото, която дава впечатление на леко повърхностна, говори правилно и не вади някакъв тежък селски акцент.
Относно имената на отборите - не ми пречат, не ме и дразнят. Дали ще са Дуло и Вокил или Тигър и Дракон, безразлично ми е, все някак трябва да се казват.
Засега участниците май все още само се адаптират, свикват с обстановката и все още не са достатъчно гладни, мокри, уморени и мръсни, за да се видят истинските им качества на оцеляващи. Вокил определено се справя по-добре според мен по-активни са и инициативни, а Андрей излезе голям хънтър. Тези от Дуло свършиха неприкосновените си запаси, нищо не правят по въпроса за намиране на храна, дори легло не си построиха.
В общи линии бг Сървайвър ми харесва. Ще го гледам. Очаквам със започването на мисиите хората да станат по-активни.
pulled out

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Post by armageddon » Thu Sep 21, 2006 11:32 pm

Мне, засега просто в сървайвър не е особено интересно. Само ме дразнят опити на оператори, сценаристи и тн да се създават интриги които ги няма ...

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Thu Sep 21, 2006 11:37 pm

Чух нещо за цици?
:)
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Sep 22, 2006 12:14 am

Продължавай да се ослушваш, те трудно се чуват...
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
inurl
Smallfolk
Posts: 13
Joined: Wed Sep 20, 2006 5:34 pm
Location: Sofia

Post by inurl » Fri Sep 22, 2006 2:17 am

Днес гледах сървайвър за пръв път - приятно е - не се взимат много на сериозно - забавляват се доколкото могат - даже си уловиха малък скат. После се смяха че за пръв път им се налага да ядат сурова риба. И при все че ската не е точно риба - не и риба - всичко друго но не риба (!) това не успя да ме подразни не и така както се дразня на тъпите американци голяма част от които още не са схванали генералното различие между делфин и шаран. Тези хора мога да ги разбера заради лекотата с която се оправят с трудностите си. Затова в такива моменти мога да си позволя да се усмихна заедно с тях.

Общо взето има шанс шоуто да ми хареса. Айде дано.

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Post by Killua » Fri Sep 22, 2006 9:35 am

А какво е скатът, ако не е тайна? Бозайник? :P
shadow dance nikoga ne luje

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 1 guest