Upcoming Movies

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Jan 12, 2007 12:58 pm

Лаконизмът е на място. Трейлърът доказва, че този филм може да се сравнява с "Шрек" единствено по това, че е от същите продуценти (алчни наглеци, в тази светлина). Иначе е крал зверски и от "Шрек" и от "Императора" на Дисни, но това, освен че пречи, и не помага в случая.

Толкова анимационни боклуци се избълваха последната година. Толкова ли няма умни хора в Холивуд? (риторично; знам, че са малко) Ясно, че американската публика е предоминантно тъпа, но дори те вече почнаха да се усещат и да недоволстват, в резултат на което светлото наследство на Пиксар се срива в праха, включително в боксофиса.

Лошото е, че същото неизбежно очаква възроденото (или направо създадено) от Джаксън фентъзи кино. "Ерагон" беше само първата огромна крачка надолу. (Или нагоре, в контекста на телевизионното фентъзи ала ДнД, каквото всъщност е. :wink: )
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

Xellos
Moderator
Posts: 20317
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Jan 12, 2007 1:00 pm

тва ме радва като коментар просто ;)

Painfully devoid of charm, wit, and ingenuity, this interminable, tongue-in-cheek slough through Fairy Tale Land is so jaw-droppingly awful, the executors of the Brothers Grimm literary estate should consider taking legal action.


бе явно нещо като ерагон на 3д-то

Освен тва е с доволно голямо немско участие тва ;р бе ше се гледа в група а?
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sat Jan 13, 2007 3:29 pm

http://www.aintitcool.com/node/31212

Плакнете очи! :D
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Jan 13, 2007 3:34 pm

Не мгоа бе братче! Тва са Кийра Найтли и Орландо Блум в героични пози :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: а на всичкото отгоре и Джони Деп в ролята на Дарт Вейдър. Нееее нееееее нееееее :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Sun Jan 14, 2007 1:17 pm

абе тва по ми мяза на тримата мускетари, както са ги наредили.Само не разбрах тоя китаец какво прави там
Image

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Sun Jan 14, 2007 2:39 pm

Това е Кен Ватанабе ако не се лъжа :lol: Пък и нали уж третия филм ще се развива предимно в Далечния изток там да търсят духовете на Черната перла и Джак Спароу. Упс грешка, капитан Джак Спароу :P

User avatar
Trip
Moderator
Posts: 6353
Joined: Sat Dec 31, 2005 7:30 am
Contact:

Post by Trip » Sun Jan 14, 2007 3:07 pm

Чоу Юн Фат е това :) Инак, да, героизмът е просто всепомитащ, но пък мен поредицата ме кефи мощно, тъй че не ме интересува. :mrgreen: Между другото, на Орландо Блуум косата му в тоя филм като че ли ше е по-дълга от тая на Кийра....
Last edited by Trip on Sun Jan 14, 2007 3:09 pm, edited 1 time in total.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6471
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Sun Jan 14, 2007 3:08 pm

Delegat wrote:Това е Кен Ватанабе ако не се лъжа :lol: Пък и нали уж третия филм ще се развива предимно в Далечния изток там да търсят духовете на Черната перла и Джак Спароу. Упс грешка, капитан Джак Спароу :P
Лъжеш се. Това е Чоу Юн Фат(спомнете си "шедьовъра" "Тигър и дракон"). Обаче с тая брада и тия мустаци на нищо не прилича. Каква ли е вероятността третият филм да е филм с кунг фу?

EDIT: с Trip сме писали малко едновременно.

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Sun Jan 14, 2007 3:13 pm

Ааа верно бе, ма те малко си приличат с Кен, за туй съм се объркал. И мен поредицата страшно ме кефи, даже си купих филмите на ДВД :)

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6471
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Sun Jan 14, 2007 3:34 pm

http://imdb.com/title/tt0432355/

Това трябваше да излезе тази година, но май няма. Дали ще е интересно?

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Sun Jan 14, 2007 6:23 pm

Като гледам режисьора определено да, но не мога да определя в какъв жанр ще е туй чудо, ако съдя по името ще е нещо приказно май 8-)

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6471
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Sun Jan 14, 2007 6:34 pm

Юен Уо Пинг прави доста приказни филми - "Матрицата", "Убий Бил", такива неща. Щом ще е той режисьор, ще се гледа. Само да излезе най-после...

Xellos
Moderator
Posts: 20317
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Jan 15, 2007 1:29 pm

http://imdb.com/title/tt0416316/

Мдааа Вълкодава голема трагедия се оказва верно ;(

I'll not say a word that the movie has nothing to do with the book. If you have read it, and more over -- you've liked the reading, I beg you not to watch it just not to feel sorry for wasting 2,5 hours of your time. But the matter is that if you haven't, you'd also feel sorry for the time wasted.
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Mephistophel
Commoner
Posts: 47
Joined: Mon May 08, 2006 10:22 pm
Location: Berlin, Berlin!!!

Post by Mephistophel » Mon Jan 15, 2007 11:26 pm

Мисля, че тука е мястото да си задам въпроса....

Да сте чули нещо за филм по Prince Of Persia?
Аз дочух, че ще правят по Sands Of Time, но не успях да намеря нищо в нета=/
angels on the sideline again
been so long with patience and reason
angels on the sideline again
wondering when this tug of war will end

User avatar
CruelGoblin
E'lir
Posts: 160
Joined: Tue Sep 05, 2006 9:41 pm
Location: Far away from any living creature

Post by CruelGoblin » Tue Jan 16, 2007 9:20 am

Mephistophel wrote:Мисля, че тука е мястото да си задам въпроса....

Да сте чули нещо за филм по Prince Of Persia?
Аз дочух, че ще правят по Sands Of Time, но не успях да намеря нищо в нета=/
http://www.imdb.com/title/tt0473075/ ето тука има малко пвече информация. Като гледам ще има да си почакаш, най-рано 2008 се очаква. Аз като неголям фен на игрицата мога да го преживея :) .

бтв чек оут дис
http://www.youtube.com/watch?v=Hnm1ryuz ... ed&search=
знаех си аз, че нема да оставят страшните филми 8-)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests