"Как да се сдобием със спартански коремни мускули"

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Sun Jul 01, 2007 4:22 pm

Яко а?
Скоро ша пусна и снимка... :P
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sun Jul 01, 2007 4:46 pm

Ще ти я изтрия...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Mon Jul 02, 2007 2:55 pm

Гамени, ПРЕСТАНЕТЕ ДА СПАМИТЕ ТЕМАТА :twisted:

Та.. Алекс, две седмици :mrgreen:
This is it. Ground zero.

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Mon Jul 02, 2007 3:03 pm

Чшшш, Алекс сваля мацки на морето ся, не видите ли, че го няма никакъв 8-).
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

Xellos
Moderator
Posts: 20303
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed Jul 04, 2007 12:39 am

Мдааа не е леко тука ей, на плажа се шматкат ята едни ми ти дьевочки по монокини с щръкнали едни такива неща, щи избодат очите :) :mrgreen:
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Wed Jul 04, 2007 10:34 am

Elayne wrote:Чшшш, Алекс сваля мацки на морето ся, не видите ли, че го няма никакъв 8-).
Тъкмо се върнах, всъщност, и кво да заваря - Мор ми оказва психонатиск. :o Упорито.

ОК, майтапът настрана - Мор, бащице, отпусни ми още един месец, а? :) В смисъл, няма проблем, таман си изкарах и втория глад (вкл. на морето) и свалих още един пласт сланини, но за да е пълен ефектът, ше ми трябва още един, трети гладен месец. Та викам, да ги направим от три на четири месеца (колко му е?) и към 20 август (таман за р.д.-то) се представям във върхова форма. :wink: Плийз!
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Wed Jul 04, 2007 10:59 am

блааа, недей с глад бе човек...

Само дърпаш дявола за опашката. Като видиш човек да припада от глад ще ти дойде друг акъл. Фитнес, плуване, по-умерено и правилно хранене - по-приятно, а и за по-постоянно.
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Wed Jul 04, 2007 11:28 am

Физическата активност и правилното умерено хранене се подразбират. Без тях никога не можеш да задържиш елегантната линия и перфектното здраве, придобити с глада. Но нищо повече. Ако си допуснал да се освиниш, единственият път обратно е точно (олекотен) глад. Който също може да бъде много приятен, ако се изпълнява от професионалист със силна воля, уверярвам ви. :wink: :)
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Wed Jul 04, 2007 11:39 am

Гладът не е много як. През деня не ти се яде и си ок, пиеш си водичка и прочие, вечер обаче само за ядене мислиш. А и да не изключваме болките в стомаха отвреме-навреме, които след няколко дни намаляват, а и усещането за глад намалява, но пък в малкото пъти, когато ти се присвие коремът е жестоко.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Wed Jul 04, 2007 11:45 am

Отначало е трудно, да. Аз затова препоръчвам (и практикувам) олекотения глад/плодовата диета "на Лидия Ковачева". До едно кило плодове на ден си е една камара ядене. Къв глад? А топи сланини като фурна.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Wed Jul 04, 2007 11:51 am

Зависи от плодовете. По-добре зеленчуци, отколкото плодове, доколкото помня според 'Зоната'. Амелия знае по-добре де.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Wed Jul 04, 2007 5:26 pm

Бе, не че не съм го правила и аз това с "ще ям по две листа маруля и три фъстъка", но всъщност съм против. Имам предвид, това са крайни мерки. И влияят зле на здравето. Да, ако от дебелина здравето ти все едно е отишло на кино, става. Бъговете от гладуването ще са по-малки от тези от оставането в същото положение. Но такива дълги периоди на глад трябва да са под лекарски контрол принципно. Бтв, при мен не бачакаше, повечето пъти се проявяваше стабилен ефект йо-йо.
И още нещо. Мисля, че нормалният живот (а това включва и хранене) е по-ценен от свръхперфектната фигура. (Не говоря за случаи, когато отслабването е медицински наложително, а за такива, когато е просто въпрос на това да можеш да се напъхаш в моден минижуп/потник)
Обаче всеки си решава сам, де, както казах и аз съм правила, а и все още правя от време на време такива неща. Явно е неизбежно.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Zheko
Adept
Posts: 212
Joined: Sun Nov 05, 2006 5:43 pm
Location: София

Post by Zheko » Wed Jul 04, 2007 8:36 pm

Морви, с твоята естествено слаба фигура, ти нямаш моралното право да пази диети! Още повече пред погледа на озверели от глад възпълни хорица. :)

По отношение на глада, както винаги съм казвал, той не може по никакъв начин да бъде полезен. Същото важи и за преяждането.
Отучете се от навика, когато не знаете какво да правите, да не правите нищо!

Xellos
Moderator
Posts: 20303
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Jul 05, 2007 4:26 pm

мляс мляс, аз пък трее кача некой и друг грам вече. Ся тен фанаах остаат златен зъб 1 брой татуировка и малко релефец и се преселвам тука у Варна :mrgreen: :popcorn:
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Thu Jul 05, 2007 4:37 pm

shayhiri wrote:
Elayne wrote:Чшшш, Алекс сваля мацки на морето ся, не видите ли, че го няма никакъв 8-).
Тъкмо се върнах, всъщност, и кво да заваря - Мор ми оказва психонатиск. :o Упорито.

ОК, майтапът настрана - Мор, бащице, отпусни ми още един месец, а? :) В смисъл, няма проблем, таман си изкарах и втория глад (вкл. на морето) и свалих още един пласт сланини, но за да е пълен ефектът, ше ми трябва още един, трети гладен месец. Та викам, да ги направим от три на четири месеца (колко му е?) и към 20 август (таман за р.д.-то) се представям във върхова форма. :wink: Плийз!

Еми виж сега.... аз месец шти дам, да ти гледам сеира, но то ти вече си загубил още с твойто "броим ги от сега". То бива бива гювеч ;р

Айде, на 5ти август искам демо пред всички :mrgreen:
This is it. Ground zero.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest