Идиот ли е Буш?

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Dwight
Misting
Posts: 257
Joined: Mon Aug 20, 2007 7:24 pm

Post by Dwight » Fri Sep 07, 2007 5:33 pm

Вече напълно се убедих, че something is wrong with this boy. Последната му реч беше невероятно... нелепа.
If we did not have bad luck, we would not have luck at all.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Fri Sep 07, 2007 5:42 pm

Важното, което имах предвид е, че дотолкова да се обсъждат ограничените лексикални възможности на въпросния шебек е като да се дискутира нашироко колко un-fashion е Хитлеровия мустак. Смятам, че много повече ни касае колко хора избива администрацията на Буш (той включително) и точно с тази цел пуснах темата. Другото е само за разпускане.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Sep 07, 2007 5:44 pm

Пък хората си разпускат 8-)
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Armagedon4o
Commoner
Posts: 40
Joined: Sat Jun 17, 2006 8:54 pm

Post by Armagedon4o » Fri Sep 07, 2007 9:20 pm

Не е нормално да прави такива грешки при положение , колко много(предполагам ) хора се грижат за публичните му изяви .
Да не е болен от нещо този човек щот с абсурд граничат някои изцепки .Примерно Рейгън е бил напълно неадекватен почти целия 2ри мандат и никакви решения не е взимал сам ...На нещо подобно ми намерисва :?

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Sat Sep 08, 2007 9:44 am

Абе не винаги си зависи от интелигентността или образованието. Не знам дали си спомняте, ама и наш Пешо Стоянов навремето направи един много голям гаф. На посещение в Букурещ, нарече румънския президент Емил Константинеску не как да е, а ... Чаушеску. Сега, не може да се каже, че Стоянов не е знаел при кого отива и кой е бил Чаушеску, така че лапсуси винаги се случват.
This signature is not yet rated

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11241
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sat Sep 08, 2007 9:59 am

А Рейгън не беше неадекватен през време на президенстването си, само да вметна. Може да не е бил Айнщайн, но никога не е приличал на кръстоска между Симеон и Станишев.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Sat Sep 08, 2007 10:52 pm

The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Armagedon4o
Commoner
Posts: 40
Joined: Sat Jun 17, 2006 8:54 pm

Post by Armagedon4o » Sun Sep 09, 2007 12:47 am

http://www.youtube.com/watch?v=pw4Bhmm2 ... ed&search=
Бе не само аз мисля :) ,че нещо не му е наред на Буш..
За Рейган гледах някакъв документален филм по дискавъри за състоянието му по време на 2рия срок..не мисля ,че биха го твърдяли безоснование ,защото са сравнително политкоректни.

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Sun Sep 09, 2007 12:50 pm

Че то не е (вече) тайна, че Рейгън е страдал от Алцхаймер, дори докато още е бил президент.

Колкото и да не ми харесва Буш, обаче, при него това не е болест, уви ...
This signature is not yet rated

User avatar
Super M
Warmage
Posts: 1000
Joined: Wed Jan 11, 2006 10:25 pm
Location: Sofia/Bourgas
Contact:

Post by Super M » Thu Sep 13, 2007 10:26 pm

http://dnes.dir.bg/2007/09/13/news2101111.html

http://money.ibox.bg/news/id_267069816

Две интересни новини от днес - в едната се разкриват плановете на САЩ за започване на война с Иран с помощта на ново супер оръжие, а в другата се споменава, че фиксингът на долара е достигнал най-ниските си равнища до сега.

:(
Блог за хора, които не се примиряват с живота в сиво:
http://troshanov.wordpress.com

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Thu Sep 13, 2007 11:14 pm

Нямам никакво доверие на дир-а вече, така че при сериозни външни новини като тази веднага проверявам в нета. Лошото е, че е истина.
Spoiler: show
http://www.newshounds.us/2007/09/12/bri ... n.php#more
Сега ще поразтърся още, за да преценя убиецът в аватара ми наистина ли си вярва. Отсега си казвам, обаче, че ако дори една, най-обикновена бомба падне в Исфахан, останалата част от живота ми ще мине в целенасочена борба с отговорните за това изчадия.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sun Sep 16, 2007 12:17 pm

Сънди Телеграф: Буш е готов за война с Иран
16 септември 2007 / News.dir. bg
Американският президент Джордж Буш и хора от близкото му обкръжение са предприели действия за започване на война с Иран.
http://dnes.dir.bg/2007/09/16/news2109586.html
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sun Sep 16, 2007 5:47 pm

И докато горното хич не е смешно, долното е комедия на абсурда:
Петролът зад нахлуването на САЩ в Ирак
16 септември 2007 / News.dir. bg
Борба за петрол е истинската причина за нахлуването на САЩ в Ирак. Така смята Алън Грийнспън, бивш президент на Управлението за федерален резерв на САЩ - един от най-влиятелните икономисти в света, предаде ИТАР-ТАСС
В понеделник излизат от печат мемоари на американския експерт. Откъси от тях помества британският седмичник “Сънди таймс“. Налага се за жалост да констатирам нещо, което е твърде неудобно да се признае от политическа гледна точка - войната в Ирак е главно въпрос на петрол, цитира изданието мнение на Грийнспън от книгата. Признанието на един от на-близките финансови съветници на президента Джордж Буш потресе Белия дом, отбелязва “Сънди таймс“.
Ново проучване на британската изследователска агенция ОРБ (ORB) показва, че жертва на войната в Ирак са станали 1,2 милиона души, съобщава в. „Обзървър”. Агенцията се е свързала с близо 1500 жители от всички райони на Ирак, задавайки им въпроса колко души от тяхното семейство са загинали от насилието в страната. Според предишна анкета на агенцията един член на семейството на всеки четвърти жител на Ирак е бил убит. Новите данни сочат, че сега в Багдад член на семейството си е загубил всеки втори иракчанин. При това 48% от убитите за починали от огнестрелни рани, 20% - в резултат на взривени коли-бомби, а 9% са станали жертва на въздушни бомбардировки. За повече от един милион жертви на военната кампания в Ирак досега говореха американските антивоенни активисти, но американските и британските власти редовно излизаха с опровержения.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Fri Sep 21, 2007 12:06 pm

You cannot buy this kind of comedy with money!

http://thinkprogress.org/2007/09/20/bush-mandela/
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Tue Sep 25, 2007 8:28 pm

Посветено на хората които все още мислят че демократите са много по-различни (и добрички) от републиканците! :rofl:
STUDENT TASERED FOR ASKING SEN. KERRY ABOUT VOTER SUPPRESSION
:dash: :spank:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest