Хари Потър и Орденът на Феникса!

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
Xellos
Moderator
Posts: 20303
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Jul 27, 2007 1:28 pm

МУАХАХАХАХАХХАХА. Примерно. Бе ненам, Наруто е по-яко от тва ебати. Бе просто филма не е помислен и за хора които не са чели книгата въобще.
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Fri Jul 27, 2007 2:18 pm

Не, Хърмаяни си беше под всяква естетическа критика, сори ;р
Направи една две сладки физиономии, де.

Замъкът е супер як, що да се смеем? Аз искам такъв :mrgreen: Някой знае ли дали е декор/cgi, сигурно да... щеше да е доста известен, ако беше истински :mrgreen:
This is it. Ground zero.

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Fri Jul 27, 2007 2:29 pm

:lol: И аз тва си мислех докато гледах бтв.

А незнайно защо се сетих за Fort Boyard :P, баси колко яко състезание беше ... , а сигурно и Е, но не съм го гледала отдавна :roll:.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Delegat
Aes Sedai
Posts: 1583
Joined: Mon Dec 25, 2006 7:53 pm

Post by Delegat » Fri Jul 27, 2007 2:45 pm

Elayne wrote::lol: И аз тва си мислех докато гледах бтв.

А незнайно защо се сетих за Fort Boyard :P, баси колко яко състезание беше ... , а сигурно и Е, но не съм го гледала отдавна :roll:.
Съществува си още състезанието, наскоро го мернах по някой от каналите на кабелната ми. Супер яко е :D

Xellos
Moderator
Posts: 20303
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Jul 27, 2007 2:47 pm

Мхм, върви си по френские канали тва. Замъка не е лош ма чак да е нещо уберкуул не видех в тая серия, предишната с дракона докат се гонеха беше по-яко.
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Corwin
Archmage
Posts: 2002
Joined: Fri Mar 26, 2004 3:41 pm
Location: Land of Supidity

Post by Corwin » Fri Jul 27, 2007 3:57 pm

Абе Хърмаяни си ставаше, въпреки че може да качи някое килце. Иначе Луна много къртеше тая част...
I like rusty spoons....
I like to touch them...
It's almost orgasmic...

Xellos
Moderator
Posts: 20303
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Jul 27, 2007 4:05 pm

Мноо дрогана беше :hihi: :) Ма радваше де радваше, макар че като малката сестричка на Малфой изглежда леко.
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Super M
Warmage
Posts: 1000
Joined: Wed Jan 11, 2006 10:25 pm
Location: Sofia/Bourgas
Contact:

Post by Super M » Sun Jul 29, 2007 11:40 am

И аз го гледах вчера. Всъщност на мен неочаквано много ми хареса и ми се стори като най-сюжетно-съдържателния филм от петте досега. Беше обърнато повече внимание на диалозите и второстепенните герои, филмът беше изцяло насочен към основната история в поредицата, Рон Уизли имаше малко екранно време и се държеше достатъчно адекватно, за да не ме дразни. Всъщност и Хари беше някак възмъжал, улегнал и в него се долавяше живец. Имаше три много сладки момичета (за мен това са Хърмаяни, сестрата на Рон и една мацка, която като се ядосаше, сменяше цвета на косата си - жалко за краткото екранно време), Долорес къртеше отвсякъде и много прилича на една моя колежка! :?

Може би като забележки бих посочил, че екшънът беше оскъден (предполагам събитията в книгата си казват думата), но където го имаше, беше доста вълнуващ. Второ - в целия филм се долавяше онова усещане за средната част от поредица, която трябва да се пренаредят пионките в играта, без същинската игра да е започнала - отново неизбежност струва ми се.

Като за финал - за първи път досега се изкуших да прочета книгите. Но ако го направя някой ден ще е доста след като манията по тях отшуми!
Блог за хора, които не се примиряват с живота в сиво:
http://troshanov.wordpress.com

User avatar
vampire_girl
Commoner
Posts: 40
Joined: Sun Mar 13, 2005 4:56 pm
Location: Трансилвания

Post by vampire_girl » Thu Sep 20, 2007 12:01 pm

Много по-добре направен филм. Третият и четвъртият бяха ужасно слаби. А този вече си беше добре. Много по-силно въздействие с началната сцена при мъгълите, много повече внимание на героите и на любимата ми от книгата ВОДА, Ъмбридж много ми мяза на нашите даскалки от бившето му училище.
Come out, come out...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest