Бондьо

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Бондьо

Post by shayhiri » Sat Nov 25, 2006 8:27 pm

Е кво чакате още? От вчера е премиерен.

Нарочно нищо друго не казвам. Освен че вече го гледах 2 пъти. И че единият от сценаристите е "ma man" Terry Rossio.

Гледайте. Непредубедено.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Re: Бондьо

Post by Elayne » Sat Nov 25, 2006 9:09 pm

shayhiri wrote:Е кво чакате още?
Добрата фея да остави 6лв. под възглавницата ми... всъщност ако остави 106лв. ще съм по-доволна :roll:.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sat Nov 25, 2006 9:36 pm

Мда. На всеки се случва. Аз в такъв случай просто пропускам дневната порция храна. :roll:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Sat Nov 25, 2006 9:59 pm

И аз тва правя, ама парите отиват за подаръци :(.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

Xellos
Moderator
Posts: 20325
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Nov 25, 2006 10:13 pm

ъъъъъх, пълна скръб е кат за Бонд даже. Да не беше жив Шон щеше да се върти са в гроба. :twisted:
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Lubimetz13
Mistborn
Posts: 1307
Joined: Sun Feb 01, 2004 1:37 pm
Location: Sofia, BUL / Baltimore, MD

Post by Lubimetz13 » Sat Nov 25, 2006 10:13 pm

Ми какво да кажа... Порядъчно безумен и забавен като за Джеймс Бонд. Абсолютна бутафория, само по-лъскава отвсякога. Хареса ми, но не е от филмите, на които не си внасям пуканки и сок, нали.

Между другото, не е ли донякъде странно, че съм в състояние да предсакажа поредния любим филм на Шайхири, преди да съм го гледал? Не, даже преди той да го е гледал? И това само след няколко месеца повърхностно наблюдение на тоя форум...

Xellos
Moderator
Posts: 20325
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Nov 25, 2006 10:15 pm

Айде айде повърхностно, ти си скрита мина ;р
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Lubimetz13
Mistborn
Posts: 1307
Joined: Sun Feb 01, 2004 1:37 pm
Location: Sofia, BUL / Baltimore, MD

Post by Lubimetz13 » Sat Nov 25, 2006 10:16 pm

Аз се тая :Р Като за мина.

Xellos
Moderator
Posts: 20325
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Nov 25, 2006 10:19 pm

Поне бие рекорда за най-тъпо изглеждащ/гледащ Бонд.

Image
„Ние можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че можем да правим всичко от нищо. ... За мен най-лошото в България е чудесното наслаждение, което тук имат хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.”

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Nov 25, 2006 10:34 pm

Ама и за най-напомпан. Ебати физиката...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sat Nov 25, 2006 10:34 pm

Сладури.

Любимец, има начин - да. Просто гледаш кой филм печели почти 100% одобрение от критиците или изкъртва зловещо боксофиса. Шансът да съм го предвидил (и да го харесвам) наистина е доста голям.

Само дето нищо не разбирам от кино, така че това явно е поредица от съвпадения.

Да ви отворя ли очите кое прави този Бонд достоен за одобрението ми или да изчакам все пак да го гледате? Или да пораснете?
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Nov 25, 2006 10:37 pm

Мога ли най-нежно да отбележа, че боксофисите обикновено са доказателство ЕДИНСТВЕНО за яки ефекти и много йекшън, а кино-критиците на 98% са тъпи сноби?
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sat Nov 25, 2006 10:46 pm

Разбира се, че можеш. Но дори да беше така, пак щях да съм доволен, ако харесваните от мен филми минават тези два най-важни теста, тъй като ги оценявам и от позицията на продуцент.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6266
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Sat Nov 25, 2006 11:02 pm

От позицията на продуцент? Да не си станал някоя голяма клечка в Холивуд и да не си се похвалил досега? ;)
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sat Nov 25, 2006 11:06 pm

А трябва ли? :)
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] and 0 guests