Get Smart (Умирай умно) 2008

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!
Post Reply
User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Get Smart (Умирай умно) 2008

Post by Amelia » Mon Aug 18, 2008 9:11 pm

Бе гледам, че за Wanted има тема, а за това няма и се възмущавам...

Преди малко го гледахме със Сашко по препоръка на Рольо - много готино филмче, с много свеж пародиен хумор, убер яки бъзици на моменти, пич от Дейли Шоу в главната роля и за капак - Скалата и един мега-огромен индиец, заради когото сега трябва да преосмисля пренебрежителното си мнение за мъжкото население в Индия. Гледам в ИМДБ са му дали 7,3, ма си е за повече.

ПП. ОМГ, индиецът е всъщност pro wrestler и сега участва в WWE. Трябва пак да почна да гледам кеч...
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Mon Aug 18, 2008 9:22 pm

Пичът е не само от Daily Show, ами и от The Office и Virgin-а :)

Някои от майтапите ме убиха просто и лошковците си взеха по най-бруталния начин евър!

alex_sultanov

Post by alex_sultanov » Mon Aug 18, 2008 11:02 pm

Нямаше тема досега, шото ме няма вече мен да се хайпвам и да пиша в аванс. Хубаво, че ви е харесал, макар че ми се губи кога Рол е успял да го види, че и да го препоръча. Аз му се кефя умерено откакто видях първите трейлъри, пък и съм некъв фен на Стив Карел, който, мисла, вече е достатъчно голямо широкоекранно име, за да се цитира поименно вместо с некви (бивши?) ТВ ролички.

Днеска трябваше да го гледам, ма остана за утре, че малко работа... А вие Уонтид гледахте ли го изобщо? :?

User avatar
Gunslinger
Warmage
Posts: 1201
Joined: Sat Nov 06, 2004 6:24 pm
Location: Midworld in the Middle

Post by Gunslinger » Tue Aug 19, 2008 3:32 am

alex_sultanov wrote: Днеска трябваше да го гледам, ма остана за утре, че малко работа... А вие Уонтид гледахте ли го изобщо? :?
He,всички го коментираме без да сме го гледали!
http://blogofidiots.wordpress.com/
http://tvseriesbg.com/
There they stood, ranged along the hillsides, metTo view the last of me, a living frame For one more picture! In a sheet of flame
I saw them and I knew them all. And yet Dauntless the slug-horn to my lips I set, And blew. 'Childe Roland to the Dark Tower came.'
X-Men Deadly Genesis е Decimation Tie In

alex_sultanov

Post by alex_sultanov » Tue Aug 19, 2008 3:58 am

Tи па откъде цъфнА?(!!) :lol: Питах точно Амелия и АлДим, които се канеха да го гледат навремето, а аз ги чакам оттогава да си кажат мнението.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Tue Aug 19, 2008 8:57 am

Гледах към 45 минути (брат ми го беше свалил отнякъде на компа), после ми дотъпя и го спрях. А и качеството беше лошо. Така и не стигнахме със сашко да го гледаме на кино, ма сега вече посмъртно няма да дам пари за тоя шитец.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Tue Aug 19, 2008 10:37 am

alex_sultanov wrote:пък и съм некъв фен на Стив Карел, който, мисла, вече е достатъчно голямо широкоекранно име, за да се цитира поименно вместо с некви (бивши?) ТВ ролички.
Абсолютно съм съгласен с това конкретно. Иначе аз го гледах (и сигурно ще повторя) в чисто новичката Арена в чисто новичкия варненски Мол :)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Tue Aug 19, 2008 11:57 am

И аз го гледах филма, сладък е. Не бих се унесла в твърдения за шедьовърност, но е добър и има и кретенски, и интелигентен хумор.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

alex_sultanov

Post by alex_sultanov » Tue Aug 19, 2008 3:33 pm

Ми на някои места направо съм се кикотил на висок глас в празната голяма Зала 13 (подслушването на писоара :mrgreen: страшен тайминг). Жалко, че повечето от другите съпоставимо добри моменти вече ми ги бяха наспойлили в трейлърята. :( Но през повечето време ме е хилил постоянно филмът, а тва е постижение предвид изключително мрачното ми настроение тая сутрин (веднъж на пет-десет години все пак ми се намира повод за тва :roll:).

Образът на Карел е голям симпатяга и привързва - и то не само заради прекрасното изпълнение на актьора. Има и доста смели гаври с Буш... и руснаците. Минусът за мен е, че визията не беше на особено високо ниво, та няма смисъл да го гледам пак. 7/10

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Tue Aug 19, 2008 4:04 pm

Аз така, само профилактично да попитам тогава: А защо не се пробвате с оригиналната серия - от 1965 година?? :roll: Не че е нещо страхотно, но все още ми държат спомените как се въргаляхме по пода от смях, с Don Adams!! :mrgreen:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Vankata
Paragon
Posts: 615
Joined: Fri Dec 17, 2004 4:39 pm

Post by Vankata » Wed Aug 20, 2008 1:07 pm

Тъкмо съм я пуснал да се дърпа. Така като гледам в IMDb-то, изглежда наистина култова, с лафове от рода на:
KAOS Agent: Look, I'm a sportsman. I'll let you choose the way you want to die.
Maxwell Smart: All right, how about old age?
:mrgreen:
Заповядайте в Клуб за фантастика и фентъзи "Соларис" - гр. Пловдив

Събираме се всеки петък от 18:00 пред книжарница "Литера" на Джумаята.

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Wed Aug 20, 2008 2:25 pm

Ванка, може да е е чак НАЙ, НАЙ. :wink: Но ти обещавам, че и за момент няма да съжалиш!!! :mrgreen:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Wed Aug 20, 2008 7:19 pm

Много беше сладурски наистина (а аз принципно Steve Carell не мога да го трая, сигурно съм единствена на света в това отношение :shock: ). Имаше добри попадения в комедийно отношение, а Hathway не спира да ме удивява колко добре се прави на кретенка в комедии. :)
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest