Да променим света!

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Да променим света!

Post by Moridin » Tue Mar 29, 2005 11:12 am

This is it. Ground zero.

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6944
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Tue Mar 29, 2005 12:37 pm

Муахаха:) Ще да скачаме викаш... Аз по това време ще съм в казарма най-вероятно, така че освен да скачам ще лазя, марширувам и правя лицеви опори... :(
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

Morgana
Paragon
Posts: 658
Joined: Sun Dec 19, 2004 7:34 pm

Post by Morgana » Tue Mar 29, 2005 12:44 pm

За друго не знам, но последиците от съответното изместване на орбитата си заслужават усилията. Само да беше и вярно, и възможно... :P
pulled out

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Tue Mar 29, 2005 2:50 pm

:) Хех, да бяхте казали да скачаме сега, да видите с какъв ентусиазъм щях да се залетя да променям света, че и ефект щеше да има! Уви, за огромно мое съжаление, догодина едва ли ще допринеса достойно за доброто дело, нали ще съм с 20кг по-малко :twisted::twisted::twisted:.


На никой ли не му е хрумвало, че вместо изместване на орбитата, че си докараме някое заметресение на главите?
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
neEd'Le
Sorcerer
Posts: 438
Joined: Wed Oct 06, 2004 11:57 pm
Location: пуофдиф

Post by neEd'Le » Tue Mar 29, 2005 4:20 pm

да бе-давайте да скачаме,малко усилия и ще си докараме марс за спътник :lol:
И излитам в студения мрак,където порядъчни хора не летят.Тук има само дяволи и вещици, яхнали метли, и един Витя Суворов с неговия парашут.

User avatar
Vankata
Paragon
Posts: 615
Joined: Fri Dec 17, 2004 4:39 pm

Post by Vankata » Tue Mar 29, 2005 5:43 pm

Ей, аман от смешковци! Ще изместват орбитата на Земята със скачане! Ами че това е все едно да се повдигнеш нагоре, като се дърпаш за косата... Американска им работа! Горкичките, явно хабер си нямат от физика! :lol:

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Tue Mar 29, 2005 7:33 pm

Ама то ясно че нищо няма да стане, идеята е за шоуто :) и за купона :) Мен пък идеята ме радва много, току-виж някой стигнал до ново прозрение за същността на Вселената ... живота ... и всичко останало :)
This signature is not yet rated

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Wed Mar 30, 2005 4:41 pm

Ми и мен ме кефи идеята, именно защото е ужасно дебилна... имам предвид, изисква се някакъв много изчанчен оптимизъм дори за да го измислиш:) Шъ скачаме:Р
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Wed Mar 30, 2005 6:39 pm

:cry: А на мен ми отказва да си въведа e-mail, на който да ми напомнят, че трябва да променя света догодина :(... Като понеча да пиша и ми променя по-горе часовия пояс... бъгава работа.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Alanna
Arcanist
Posts: 959
Joined: Tue Jan 20, 2004 1:53 pm
Location: In the Middle

Post by Alanna » Sat Apr 02, 2005 10:05 pm

:D
Е, ще бъде забавно, но... не вярвам да помогне. Моя е-мейл го прие, така че ще чакам...
Поне ще се пораздвижим малко, ако не друго. После сигурно по вестниците ще пище, че сме успели :lol:

По-добре да се залавяме да направим Марс подходящ за живот, защото нашата топлинна зона отива натам. После Европа, а оттам нататък вероятно далечните ни наследници на някоя друга слънчева система ще си разказват митове и легенди за Слънцето и нас...
Е, спокойно, има време :wink:

User avatar
Lubimetz13
Mistborn
Posts: 1307
Joined: Sun Feb 01, 2004 1:37 pm
Location: Sofia, BUL / Baltimore, MD

Post by Lubimetz13 » Sun Apr 03, 2005 7:35 pm

Ех, а аз цял живот повтарям, че оста на земята влиза в разрез с всички основни принципи на фън-шуй относно аранжирането на една планета, но никога никой не ме слуша. Същото е и със Свалбард - обяснявам на норвежкия крал, че това е прекрасно място за балнеоложки център, а той дори не знае, че този остров е под негова власт. Но в мига, в който някой недорасъл интересник дочуе нещо от мен и реши да пълни електронното пространство с безполезната си плява по този въпрос, който, държа да отбележа, в един по-добър свят щеше да е изцяло мой приоритет, обира овациите на всички. Не е ли нечестно? Но ще видите вие, о, да... Един ден, когато заема полагащото ми се място, ще заповядам хората по цял свят да скачат като зайци за пет минути всеки ден и всички ще знаят, че това е моя идея! А за мръсните плагиати, разпространили идеологията ми от свое име, вече подготвям ямата със скорпионите... Муха! Ха! Ха! Ха!

User avatar
Surfer
Scholar
Posts: 139
Joined: Tue Mar 08, 2005 12:15 pm
Location: Surf'in USSR
Contact:

Post by Surfer » Sun Apr 10, 2005 9:44 pm

@Vankata възможно е, хората си разбират от физика.Друг е въпросът че няма да стане, щото няма да се навият хората,а пък и трябва да е точно определен момент.
@Elayne земетресението няма да е при нас а от другата страна на земното кълбо, най-много някое цунами ново да предизвикаме.
Абе фън да става.
Не сме Декарти, Нютони не сме,
за нас науката е тъмен лес
от чудеса.
А сме нормални астрономи - да!
Ловим звезди по тъмни небеса...

User avatar
Vankata
Paragon
Posts: 615
Joined: Fri Dec 17, 2004 4:39 pm

Post by Vankata » Sun Apr 10, 2005 9:52 pm

Surfer, басирам се, че вярваш и във вечния двигател :wink:

User avatar
Surfer
Scholar
Posts: 139
Joined: Tue Mar 08, 2005 12:15 pm
Location: Surf'in USSR
Contact:

Post by Surfer » Sun Apr 10, 2005 10:36 pm

Всъщност не вярвам защото е доказано, че перпетуум мобилиле или както се пише не може да съществува защото нарушава ЗЗИ и въобще май всички принципи на механиката.Всъщност може да съществува при идеални недостижими условия като липса на триене.
Не сме Декарти, Нютони не сме,
за нас науката е тъмен лес
от чудеса.
А сме нормални астрономи - да!
Ловим звезди по тъмни небеса...

User avatar
Ro#|#
Adept
Posts: 213
Joined: Mon Feb 21, 2005 1:53 pm
Location: Where Angels Dwell

Post by Ro#|# » Sun Apr 10, 2005 11:54 pm

Язък, миналата година свалих 20 килограма...даже по едно време бяха 27. Какъв принос само можех да дам със старите ми 102 килограма...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest