Шоуто на Слави?

Филми, бре, филми... Джена Джеймсън, Трейси Лордс – we have them all!

Какво мислите за Шоуто на Слави?

Ужасно е, по-глупаво надали може да бъде.
20
43%
Бива, нищо особено.
25
53%
ВЕЛИКО Е!!! Слави е моят идол!!!!
2
4%
 
Total votes: 47

User avatar
Koruin
E'lir
Posts: 152
Joined: Fri Feb 13, 2004 11:17 am

Post by Koruin » Fri Aug 13, 2004 1:37 pm

Не знам за вас, но аз го гледам само като знам, че ще бъде определен човек на гости. Такъв беше и случаят с Шекли. Ако за добро show се смята това, в което прекъсваш госта си на всяка дума......Възмутих се ужасно. Айде, това че не е чел нищо друго освен Лий Чаилд, както и да е, ама поне от уважение към възрастта му да се беше държал по-прилично.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11241
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Fri Aug 13, 2004 7:34 pm

Не го гледах по уважителни причини. Точно тогава дружно убивахме една сервитьорка и търсехме къде да скрием трупа, ама това е друга тема. Та какво еп равил Слави с Шекли?
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Fri Aug 13, 2004 7:35 pm

еми да речем каквото прави и с другите си гости:)
докарва ги до тиха лудост:)
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Koruin
E'lir
Posts: 152
Joined: Fri Feb 13, 2004 11:17 am

Post by Koruin » Sat Aug 14, 2004 1:55 pm

Ами той човека (Шекли) започва да отговаря на въпроса и на първото изречение още биваше прекъснат, за да може водещият да изрази личното си мнение по въпроса, които току-що е задал. Като през цялото време Слави говореше такива глупости за разказите му, че чак срам ме хвана....

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Sat Aug 14, 2004 2:20 pm

нещо от рода на: написал си еди-какъв си разказ, как ти хрумна?
-Ами цялат...
-на мене мн ми хареса, /изказване на професионално мнение за творбите на Шекли, примесено със 100% лъжа, че е чел всичко негово/както и еди-коя-си-друга.
-А как реши да я напишеш(другата)
-Ам....
И общо взето това беше цялата работа.
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11241
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sat Aug 14, 2004 9:43 pm

Ахъм... Нещата, дето ми иде да ги кажа сега, ще бъдат моментално изтрити. Просто в моемнта ме е обладало Другото ми Аз, известно на една част от съфорумците, които ще си ходят леко потресени. За туй ще се задоволя само с тривиалното "баси"!
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Sun Aug 15, 2004 10:54 am

Ми и аз не го гледах с Шекли. Не знам какво точно е ставало, но Слави ме радва умерено. В противовес на всички критики, ще кажа само, че ми е смешен. Особено първата част на предаването. Втората... Не мисля, че се държи чак толкова зле с гостите, но понякога целите разговори се получават безпредметни бръщолевеници...
Не го гледам често и съм забелязал, че за три поредни предавания, може и да ми омръзне... И все пак, наистина е най- добрия шоумен в България...
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
sauron
Paragon
Posts: 616
Joined: Wed Jan 14, 2004 8:50 pm
Location: Middle Earth

Post by sauron » Sun Aug 15, 2004 6:57 pm

Кулеков, преди да се появи при Слави, ми харесваше, но тук като го ивдя- по скоро като го чуя тоя жалък гласец, маправо ми се доповръща. Що са решили че , че ако един път в месеца говорят за някой, може и наистина сериозен проблем, и го правят по тъкъв омерзителен начен, някой ще им повярва колко са чуствителни души, не знам, тяхна си работа. Ама е ужасно пошло.А като цяло- наистина сценките с участието на Любо Нейков са единственото нещо което наистина ме кефи, е и тук има простотийки, ма и на нас това понякога ни трябва. Има обаче периоди от поняколко седмици в които изобщо не ми се включва това предаване. А Кембълът, без да ми е изобщо симпатичен добре нареди Слави, за което дългия чукундур, на следващата вечер не можа да се сдържи да не позлобее заедно с дебелата Васа

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11241
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sun Aug 15, 2004 7:50 pm

Я, какво е станало? По-подробничко може ли?
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Sun Aug 15, 2004 8:35 pm

еми Кембълът беше на гости на Слави една вечер и му говори разни глупости, че той(Слави) не печелил много и такива работи. И на следващата вечер Слави и Вася Ганчева(която му беше на гости) го нареждаха взаимно. Не помня точно какво викаха, само се сещам как Вася се възмущаваше, че кембълът и казал дебелана. Или нещо такова.
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
sbd
Smallfolk
Posts: 3
Joined: Tue May 11, 2004 2:08 pm

Post by sbd » Wed Aug 18, 2004 12:41 am

Общо взето когато Славчо започне да импровизира става лошо.

Доста весело беше, когато беше поканил биолога. Докато госта говореше Трифонов просто гледаше, явно нищо не разбираше и задаваше въпроси без никаква връзка по между си.

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Wed Aug 18, 2004 1:03 am

мне, то винаги си е лошо.
Ма най-лошо става като седне да говори с някой гост, за когото дори не е чувал.
ънд уелкъм:)
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Wed Aug 18, 2004 8:20 pm

Странно... Знам, че ще ме обесите на първото срещнато дърво, ама я ми обяснете как така една камара народ, която мрази шоуто на Слави, непрекъснато говори (пише) за него и, най- вече, очевидно е гледала голяма част от гореспоменатото шоу... ?
Ми то тука същото като със колелото, пардон, с Колелото....
А аз ще си повтарям онова стихче на Вапцаров... :)
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5265
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Post by Matrim » Wed Aug 18, 2004 8:54 pm

E, аз поне мога да се закълна с ръка върху печатното издание на SD, че от година и нещо не съм го гледал това предаване, за другите не знам. :)
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Wed Aug 18, 2004 9:37 pm

Aз в мойта стая имам само Канал1/ Бтв и понеже канала се вижда изключително зле обикновено пускам Бтв и от време на време уцелвам някое негово предаване. Във всеки случай не половината. Максимум по 1-2 да хвана на седмица, обаче преди година-две го следях общо взето, ма после ми отъпя.
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests