За/Из/По-губени във WoW (място за nubs, дето още я играят)

Мне, не е това, което си мислите... за архиви иде реч

Moderator: Moridin

Locked
User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Mon Mar 30, 2009 5:12 pm

:mrgreen: Коя беше по-рядката риба? Онзи ачийвмънт, който ми прати с много редките риби в списъче? Ще го погледна пак.

:D Аз май предпочитам да се промъкна ^^, да си намеря закътано местенце за риболов и да половя.

Rofl за Roller Coaster-а ^^. Трябва да дава титла - Suicide Palamurnik.

Edit: Чета коментари в УоуХед за Олд Крафти в Оргримар. Много е смешно. Карат геройчето да се престори на заспало, махат титлите и ловят зад някакъв водопад ^^ рано сутрин, когато 'децата са на училище' ^^.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

Svetlio
Sorcerer
Posts: 472
Joined: Wed Aug 02, 2006 10:57 am

Post by Svetlio » Mon Mar 30, 2009 5:28 pm

Е, не :lol: Влизаш през задния вход, заставаш до Фърст Ейд тренера и си ловиш културно. Ако някой дойде да се заяжда... е, има ачийвмънт да убиеш 5 Орди насред Оргримар :mrgreen:

Аз вече го имам :roll: А рибата не хванах :oops:

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Mon Mar 30, 2009 5:45 pm

гардовете елитки ли са, Тише? че и мене ми се иска този ачийвмънт... :roll: поне знам къде е фърст ейд тренера - който не е играл орда, да му мисли :lol:

иначе това да играеш от една от фракциите е много интересно социално явление... има различно отношение между плейърите и човек сякаш превключва... примерно, в момента, в който мина на блъд елфката ми, просто влизам и в орда-навиците... преди мислех, че просто на Нептулон има такава традиция - когато срещнеш друг орда-играч, докато куестиш, да го набъфкаш с каквото можеш... но сега го гледам и на Шатъред холс... дори не си говорим, а често - дори емоции не разменяме, като "благодаря" или от този сорт... в неделя, докато лових риба на Фиордите, край мен мина друид и маге, и съответно се сдобих с бъфовете им... магето даже слезе от кокошката си да ме бъфне и после продължи...
дори ПъГ-вете са различни... то аз като играя орда няма с кого да правя група и съм все с пъгове... това, дето ми прави впечатление, че го няма онова любезно отношение както при алианса... лидера на партито, че и останалите, дори не си правеха труда по име да се обръщат, хем моето е кратко, а караха само на класове... че дори откровено грубо се държаха ала "паладина, дръж си агрото, танк си.." на мене единия от друидите реши и бъф-а да ми избира, щото аз поисках БоУ вместо БоК... та му скръцнах със зъби, че избора е мой... и чак като видя Рекаунта млъкна... проблема ми като шадоу е основно в маната, щото групите се пулваха една през друга и никой не те чака да пиеш...

та така де... отплеснах се ама много е странна цялата тази работа с двете фракции...
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Mon Mar 30, 2009 6:00 pm

:mrgreen: Ще да си направя специално орк, за да разгледам Оргримар. Мога ли да ползвам поушънка за невидимост + поушънка против detection от хънтъри и друиди едновременно? Т.е. двете наведнъж може ли или само по 1? :roll:
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
B. Delvig
Sorcerer
Posts: 354
Joined: Tue May 18, 2004 6:58 pm

Post by B. Delvig » Mon Mar 30, 2009 6:01 pm

Тука да питам ...Илия, каква ротация ползваш на босове с ДК-то? Защото аз почетох, но нещата малко варират..
Хеликоптерите са душите на взривени танкове...

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Mon Mar 30, 2009 6:03 pm

Се пак за какъв ДК говорим? Такъв дето може да прави демидж или unholy/frost?
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
B. Delvig
Sorcerer
Posts: 354
Joined: Tue May 18, 2004 6:58 pm

Post by B. Delvig » Mon Mar 30, 2009 6:07 pm

Блъд ДПС..с 51 в дървото. То и unholy май си прави културен демидж де..но в случая реших блъд да го правя.
Хеликоптерите са душите на взривени танкове...

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Mon Mar 30, 2009 6:20 pm

Icy Touch, Plague strike, HS,HS, Obliterate, Rune dump
IT,PS,HSx4 Rune dump

след това - rinse repeat.

Hysteria и тринкети се използват преди да пуснеш DRW. Щото всички знаем как тези неща се смятат в началото и след това на 20 сек server side.

Глифовете - Obliterate,IT и PS.

Билда ти е това:

http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... 0000000000

Една точка можеш да си я сложиш където ти е кеф.

Като цяло това ще е валидно до 3.1

Итемизацията е важна - т.е. ако не си много лилав може на ънхоли да минеш за известно време.

Трябва ти един sigil от heigan бтв. 25 дроп.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
B. Delvig
Sorcerer
Posts: 354
Joined: Tue May 18, 2004 6:58 pm

Post by B. Delvig » Mon Mar 30, 2009 6:32 pm

Дам..така ми се струваше и на мен. Само в билда бих си сложил Rune Tap и Toughness. (Bloodworms не ме влече някак.)

Това май ще правя като билд http://www.wowhead.com/?talent=jfVMqh0IsbRxzAoG0x0hZfM Ако някой има критични коментари ще се радвам на фийдбека. :)
Хеликоптерите са душите на взривени танкове...

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Mon Mar 30, 2009 6:42 pm

Мииии като цяло това си е класическия билд след 3.0.2 . Добър и стабилен. Но ротацията му е много стегната. А и в момента като DPs отстъпва на 51/0/20 ако можем да вярваме на Elitist Jerks разбира се. Ако не си recount whore си е много добър за райдинг.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

Svetlio
Sorcerer
Posts: 472
Joined: Wed Aug 02, 2006 10:57 am

Post by Svetlio » Mon Mar 30, 2009 6:48 pm

Tais wrote:гардовете елитки ли са, Тише? че и мене ми се иска този ачийвмънт... :roll:
та така де... отплеснах се ама много е странна цялата тази работа с двете фракции...
75-ти лвл са, ако са елитки, са много кекави, щото последния път 5-6 ги отнесох (ще ми бият Фери те! :evil: )

А това за фракциите не е много вярно, ще знаеш :P Като са Орда не значи че трябва да са груби :lol: Според мен зависи от сървъра, много от Ордата която се пресели при нас от Магтеридон се оплакваше, че на бившия им сървър са все надменни елитаристи и се зарадваха на дружеското отношение в Зенедар. Аз също съм играл Орда и спомените ми са, че Орда-играчите се държаха много по-зряло и отговорно отколкото Алианса като цяло. Но пак си зависи от сървъра мисля :roll:

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Tue Mar 31, 2009 1:14 am

Хареса ми тая Магистърска тераса. Хубаво е, че я минахме и на normal и на heroic, че да вземем и двата ачийвмънта. Брейсърите, които паднаха са чудесни. А стафът ще го екипирам за ресторейшън spec. И съм Revered със Shattered Sun Offensive ^^.


:D
Попесата също върви нагоре, от днес 42 level. Shadow Form рути ^^.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Tue Mar 31, 2009 9:41 am

даааа, искам и аз още МГТ!!! само дето я искам И с Таис за ачийвмънта и блъд елфския тринкет, и с Лийд - за репутация, че маса стари бижутерски рецепти са с нея... май наистина ще я правя бижутерка... и ще трябва да побързам, щото като видях снощи колко време ще ми трябва да събера даларанските рецепти, че и те се оказаха като дейли куукинг куеста - на дейли куест по токен, а рецептите са за по 2-3 токена... :roll: ама да видим дали имам руда на склад или ще трябва да ходя по старите земи да копам...

а за Магистърската тераса - с Таис ще я направя, когато Ланис е на хилърски билд - само на хероик :) тя е екзалтед отдавна там, та репутация не й трябва... а после ще ви хийлвам с дръвчето, че да трупа и то репутацийка... но честно казано снощи с огромно удоволствие я направихме :) да имаше как да резетваме и хероици, нямаше да е зле, ама нейсе... :lol:

за довечера програмата ми е следната... в гилдията казаха вчера, че за днес ще се организира 8 човека Накс... а аз с Таис (за разлика от Лийд) нямам този ачийвмънт и ще отида, ако имат нужда от маге... това ще стане ясно около 20 часа... ако нямат нужда, бих направила отново МГТ + дейли хероика за новите земи... после ще се оттегля към ШХ, че блъд елфката ми стана снощи 74 лвл и й трябват много пари за епична летялка на 77 лвл... събрала е само 2к голд, а й трябват 6к... :?
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Tue Mar 31, 2009 9:59 am

Аз пак жално ще подметна за Нексус и АН. :cry: Вече съм 75... то е безобразие :cry: Имам и двата куеста за Драк`терон.
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Tue Mar 31, 2009 10:08 am

ако Илийката се навие да ни танква там (на нормал, да уточня), а ти си с палата, аз - с лока, ще ни трябва поне още един да се прави на хилър, мило :roll: да хийлва танка, щото ние с теб има как да се хийлваме... ама пусто Дима няма още експанжън, Шами тотално ни отсвири (можеше да ни похийлва с прийста си :( ), а Браги не се знае дали ще има нет... закършване го за хилъри докато да дойде дуал спека... по новите земи сме само аз и ти... :P
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests